Rozkład jazdy linii 533
Linia autobusowa nocna
-
Przystanek: Dąbie Dworzec (71012)
- Kierunek: Zakłady Mięsne
- Inne linie na tym przystanku:
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:01 | |||||||
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:01 |
---|---|
Ważny od 19.12.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Zakłady Mięsne”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Klucz | |||
0 | Sucha | ||
1 | Rymarska | ||
1 | Tokarska | ||
0 | Transportowa | ||
1 | Dmowskiego | ||
1 | Podjuchy Dworzec | ||
1 | Metalowa | ||
1 | Podjuchy | ||
1 | Granitowa | ||
1 | Złota | ||
1 | Grabowa | ||
1 | Jezioro Szmaragdowe | ||
1 | Sanatoryjna | ||
1 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Gryfińska | ||
1 | Klombowa | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
1 | Dąbie Dworzec (bieżący przystanek) | ||
Letnia | |||
Zakłady Mięsne (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym