Rozkład jazdy linii 8
Linia tramwajowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Ku Słońcu (20423)
- Kierunek: Turkusowa
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- F
- Kurs tylko do przystanku „Brama Portowa” i dalej zjazd do zajezdni Pogodno przez pl. Rodła – ul. Piłsudskiego – al. Wojska Polskiego
- 00
- Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zajezdnia Pogodno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Łękno | |||
Bogumiły | |||
Plac Gałczyńskiego | |||
Wawrzyniaka | |||
Bohaterów Warszawy | |||
Turzyn | |||
Plac Kościuszki | |||
Gumieńce | |||
1 | Kwiatowa | ||
10 | Ku Słońcu (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Szkoła Salezjańska | |
3 | 2 | Karola Miarki | |
4 | 1 | Cmentarz Centralny | |
5 | 1 | Osiedle Akademickie | |
7 | 2 | Sikorskiego | |
9 | 2 | Plac Kościuszki | |
12 | 3 | Brama Portowa | |
Plac Żołnierza Polskiego | |||
Plac Rodła | |||
Plac Grunwaldzki | |||
Plac Szarych Szeregów | |||
Felczaka | |||
Piotra Skargi | |||
Bogumiły | |||
Łękno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Zajezdnia Pogodno (przystanek końcowy) | |||
15 | 3 | Wyszyńskiego | |
16 | 1 | Celna | |
17 | 1 | Energetyków | |
19 | 2 | Port Centralny | |
21 | 2 | Parnica | |
23 | 2 | Merkatora | |
24 | 1 | Basen Górniczy | |
28 | 4 | Hangarowa | |
30 | 2 | Jaśminowa ZUS | |
31 | 1 | Turkusowa | |
33 | 2 | Turkusowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym