Rozkład jazdy linii 8
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Objaśnienia:
- B
- Kurs tylko do przystanku „Plac Kościuszki” i dalej zjazd do zajezdni Pogodno przez al. Bohaterów Warszawy – al. Wojska Polskiego
- 00
- Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Rondo Olszewskiego | |||
Międzyparkowa | |||
Stadion „Arkonia” | |||
Las Arkoński | |||
Wojciechowskiego | |||
Arkońska Szpital | |||
Wszystkich Świętych | |||
Niemierzyńska Technopark | |||
Muzeum Techniki | |||
Krasińskiego | |||
Kołłątaja | |||
Lubomirskiego | |||
Plac Witosa | |||
Rayskiego | |||
Plac Rodła | |||
Zajezdnia Pogodno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Łękno | |||
Bogumiły | |||
Piotra Skargi | |||
Felczaka | |||
Plac Szarych Szeregów | |||
Plac Grunwaldzki | |||
Plac Rodła | |||
Plac Żołnierza Polskiego | |||
Brama Portowa | |||
Turkusowa | |||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Hangarowa | ||
4 | Basen Górniczy | ||
1 | Merkatora (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Parnica | |
4 | 2 | Port Centralny | |
6 | 2 | Energetyków | |
7 | 1 | Celna | |
9 | 2 | Wyszyńskiego | |
11 | 2 | Brama Portowa | |
13 | 2 | Plac Zwycięstwa | |
16 | 3 | Plac Kościuszki | |
Turzyn | |||
Bohaterów Warszawy | |||
Wawrzyniaka | |||
Plac Gałczyńskiego | |||
Bogumiły | |||
Łękno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Zajezdnia Pogodno (przystanek końcowy) | |||
18 | 2 | Sikorskiego | |
19 | 1 | Osiedle Akademickie | |
20 | 1 | Cmentarz Centralny | |
22 | 2 | Karola Miarki | |
24 | 2 | Szkoła Salezjańska | |
25 | 1 | Ku Słońcu | |
26 | 1 | Kręta | |
27 | 1 | Gumieńce (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym