Rozkład jazdy linii 8
Linia tramwajowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:40 Godzina 4:52 | |||||||||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
4 | Godzina 4:40 Godzina 4:52 |
---|---|
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:40 Godzina 4:52 | Godzina 5:01 | ||||||||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
4 | Godzina 4:40 Godzina 4:52 |
---|---|
5 | Godzina 5:01 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:35 Godzina 4:51 | Godzina 7:48 | ||||||||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
4 | Godzina 4:35 Godzina 4:51 |
---|---|
5 | |
6 | |
7 | Godzina 7:48 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:35 Godzina 4:51 | Godzina 8:08 | ||||||||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
4 | Godzina 4:35 Godzina 4:51 |
---|---|
5 | |
6 | |
7 | |
8 | Godzina 8:08 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:40 | Godzina 5:48 | ||||||||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
4 | Godzina 4:40 |
---|---|
5 | Godzina 5:48 |
Ważny od 19.02.2024 |
Objaśnienia:
- 00
- Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zajezdnia Pogodno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Łękno | |||
Bogumiły | |||
Plac Gałczyńskiego | |||
Wawrzyniaka (bieżący przystanek) | |||
Bohaterów Warszawy | |||
Turzyn | |||
Plac Kościuszki | |||
Gumieńce | |||
1 | Kwiatowa | ||
10 | Ku Słońcu | ||
1 | Szkoła Salezjańska | ||
2 | Karola Miarki | ||
1 | Cmentarz Centralny | ||
1 | Osiedle Akademickie | ||
2 | Sikorskiego | ||
2 | Plac Kościuszki | ||
3 | Brama Portowa | ||
Plac Żołnierza Polskiego | |||
Plac Rodła | |||
Plac Grunwaldzki | |||
Plac Szarych Szeregów | |||
Felczaka | |||
Piotra Skargi | |||
Bogumiły | |||
Łękno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Zajezdnia Pogodno (przystanek końcowy) | |||
3 | Wyszyńskiego | ||
1 | Celna | ||
1 | Energetyków | ||
2 | Port Centralny | ||
2 | Parnica | ||
2 | Merkatora | ||
1 | Basen Górniczy | ||
4 | Hangarowa | ||
2 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Turkusowa | ||
2 | Turkusowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym