Rozkład jazdy linii 10
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Karola Miarki (20622)
- Kierunek: Gumieńce
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 10:01 Godzina 10:21 Godzina 10:43 | Godzina 11:03 Godzina 11:23 Godzina 11:43 | Godzina 12:03 Godzina 12:23 Godzina 12:43 | Godzina 13:03 Godzina 13:23 Godzina 13:43 | Godzina 14:03 Godzina 14:23 Godzina 14:43 | Godzina 15:03 Godzina 15:23 Godzina 15:43 | Godzina 16:03 Godzina 16:23 Godzina 16:43 | Godzina 17:03 Godzina 17:23 | ||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 10:36 Godzina 10:59 | Godzina 11:15 Godzina 11:23 Godzina 11:43 | Godzina 12:03 Godzina 12:23 Godzina 12:43 | Godzina 13:03 Godzina 13:23 Godzina 13:43 | Godzina 14:03 Godzina 14:23 Godzina 14:43 | Godzina 15:03 Godzina 15:23 Godzina 15:43 | Godzina 16:03 Godzina 16:23 Godzina 16:43 | Godzina 17:03 | ||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Rondo Olszewskiego | |||
Międzyparkowa | |||
Stadion „Arkonia” | |||
Las Arkoński | |||
Wojciechowskiego | |||
Arkońska Szpital | |||
Wszystkich Świętych | |||
Niemierzyńska Technopark | |||
Muzeum Techniki | |||
Krasińskiego | |||
Kołłątaja | |||
Lubomirskiego | |||
Plac Witosa | |||
Rayskiego | |||
Plac Rodła | |||
Plac Rodła | |||
Zajezdnia Pogodno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Łękno | |||
Bogumiły | |||
Piotra Skargi | |||
Felczaka | |||
Plac Szarych Szeregów | |||
Plac Grunwaldzki | |||
Plac Rodła | |||
2 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
2 | Brama Portowa | ||
2 | Plac Zwycięstwa | ||
3 | Plac Kościuszki | ||
2 | Sikorskiego | ||
1 | Osiedle Akademickie | ||
1 | Cmentarz Centralny | ||
2 | Karola Miarki (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Szkoła Salezjańska | |
3 | 1 | Ku Słońcu | |
4 | 1 | Kręta | |
5 | 1 | Gumieńce (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym