Rozkład jazdy linii 10
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Cmentarz Centralny (20713)
- Kierunek: Plac Rodła
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 10:15 Godzina 10:35 Godzina 10:55 | Godzina 11:15 Godzina 11:35 Godzina 11:55 | Godzina 12:15 Godzina 12:35 Godzina 12:55 | Godzina 13:15 Godzina 13:35 Godzina 13:55 | Godzina 14:15 Godzina 14:35 Godzina 14:55 | Godzina 15:15 Godzina 15:35 Godzina 15:55 | Godzina 16:15 Godzina 16:35 Godzina 16:55 | Godzina 17:15 Godzina 17:35 | ||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 10:55 | Godzina 11:15 Godzina 11:35 Godzina 11:55 | Godzina 12:15 Godzina 12:35 Godzina 12:55 | Godzina 13:15 Godzina 13:35 Godzina 13:55 | Godzina 14:15 Godzina 14:35 Godzina 14:55 | Godzina 15:15 Godzina 15:35 Godzina 15:55 | Godzina 16:15 Godzina 16:35 Godzina 16:55 | Godzina 17:15 Godzina 17:35 | ||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
Objaśnienia:
- A
- Od przystanku „Plac Rodła” zjazd do zajezdni Pogodno przez al. Wyzwolenia – ul. Niemierzyńską – ul. Arkońską – al. Wojska Polskiego
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gumieńce | |||
1 | Kwiatowa | ||
9 | Ku Słońcu | ||
1 | Szkoła Salezjańska | ||
2 | Karola Miarki | ||
1 | Cmentarz Centralny (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Osiedle Akademickie | |
3 | 2 | Sikorskiego | |
5 | 2 | Plac Kościuszki | |
8 | 3 | Brama Portowa | |
10 | 2 | Plac Żołnierza Polskiego | |
12 | 2 | Filharmonia | |
14 | 2 | Plac Rodła (przystanek końcowy) | |
Plac Żołnierza Polskiego | |||
Plac Rodła | |||
Rayskiego | |||
Plac Witosa | |||
Lubomirskiego | |||
Kołłątaja | |||
Krasińskiego | |||
Muzeum Techniki | |||
Niemierzyńska Technopark | |||
Wszystkich Świętych | |||
Arkońska Szpital | |||
Tatrzańska | |||
Wojciechowskiego | |||
Las Arkoński | |||
Stadion „Arkonia” | |||
Międzyparkowa | |||
Rondo Olszewskiego | |||
Zajezdnia Pogodno (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym