Rozkład jazdy linii 88
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Osiedle Kapitanów (28611)
- Kierunek: Okulickiego
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Gumieńce”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Maczka | |||
1 | Osiedle Kapitanów (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Hrubieszowska | |
4 | 2 | Gumieńce | |
5 | 1 | Kwiatowa | |
7 | 2 | Jagodowa | |
8 | 1 | Głogowska | |
9 | 1 | Okulickiego (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym