Rozkład jazdy linii 536
Linia autobusowa nocna
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 1:44 | |||||||
Ważny od 24.04.2018 |
1 | Godzina 1:44 |
---|---|
Ważny od 24.04.2018 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Grzepnica | |||
1 | Grzepnica Alabastrowa | ||
2 | Dobra Oliwkowa | ||
1 | Dobra Stokrotki | ||
1 | Dobra Rondo | ||
1 | Dobra Wiklinowa | ||
2 | Dobra Lazurowa | ||
4 | Dołuje Makowa | ||
1 | Dołuje | ||
1 | Dołuje Kościół | ||
2 | Dołuje Perkoza | ||
1 | Kościno Sowy | ||
2 | Kościno | ||
2 | Kościno Sowy | ||
1 | Dołuje Perkoza | ||
2 | Dołuje Kościół | ||
1 | Dołuje | ||
2 | Skarbimierzyce | ||
1 | Mierzyn Wichrowa | ||
1 | Mierzyn Wspólna (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Mierzyn Grafitowa | |
2 | 1 | Mierzyn | |
3 | 1 | Mierzyn Spółdzielców | |
4 | 1 | Hrubieszowska | |
6 | 2 | Gumieńce (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym