Rozkład jazdy linii 535
Linia autobusowa nocna
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Żołnierska kier. Krzekowo
- przeniesiony przystanek – Bezrzecze kier. Wołczkowo Słoneczna
-
Przystanek: Stolec (99111)
- Kierunek: Klonowica Zajezdnia
- Inne linie na tym przystanku:
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 1:40 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 1:40 | |||||||
Ważny od 29.07.2023 |
1 | Godzina 1:40 |
---|---|
Ważny od 29.07.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Stolec (bieżący przystanek) | |||
1 | 1 | Stolec Górka | |
7 | 6 | Rzędziny Szkoła | |
8 | 1 | Rzędziny | |
11 | 3 | Łęgi Skrzyżowanie | |
12 | 1 | Łęgi Wieś | |
14 | 2 | Łęgi Skrzyżowanie | |
15 | 1 | Łęgi Zachodnia | |
17 | 2 | Buk Boisko | |
18 | 1 | Buk Kościół | |
19 | 1 | Buk Skrzyżowanie | |
21 | 2 | Dobra Konwaliowa | |
22 | 1 | Dobra Sportowa | |
23 | 1 | Dobra Rondo | |
24 | 1 | Dobra Przytulna | |
26 | 2 | Dobra Spacerowa | |
27 | 1 | Dobra MZAZ | |
28 | 1 | Wołczkowo Łąkowa | |
29 | 1 | Wołczkowo Piaskowa | |
30 | 1 | Wołczkowo Kościół | |
31 | 1 | Wołczkowo Słoneczna | |
33 | 2 | Bezrzecze | |
34 | 1 | Bezrzecze Koralowa | |
35 | 1 | Zaściankowa | |
35 | 0 | Rozmarynowa | |
36 | 1 | Wronia | |
37 | 1 | Żyzna | |
37 | 0 | Modra | |
38 | 1 | Krzekowo Kościół | |
39 | 1 | Krzekowo | |
40 | 1 | Klonowica Zajezdnia (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym