Rozkład jazdy linii 72
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Basen Górniczy (60524)
- Kierunek: Śmierdnica lub Jezierzyce
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:05 Godzina 5:35 | Godzina 6:05 Godzina 6:35 | Godzina 7:05 Godzina 7:35 | Godzina 8:05 | Godzina 9:05 | Godzina 10:05 | Godzina 11:05 | Godzina 12:05 | Godzina 13:05 Godzina 13:35 | Godzina 14:05 Godzina 14:35 | Godzina 15:04 Godzina 15:34 | Godzina 16:04 Godzina 16:35 | Godzina 17:05 Godzina 17:35 | Godzina 18:35 | Godzina 19:35 | Godzina 20:35 | Godzina 21:35 | Godzina 22:36 | ||
Ważny od 01.07.2020 |
5 | Godzina 5:05 Godzina 5:35 |
---|---|
6 | Godzina 6:05 Godzina 6:35 |
7 | Godzina 7:05 Godzina 7:35 |
8 | Godzina 8:05 |
9 | Godzina 9:05 |
10 | Godzina 10:05 |
11 | Godzina 11:05 |
12 | Godzina 12:05 |
13 | Godzina 13:05 Godzina 13:35 |
14 | Godzina 14:05 Godzina 14:35 |
15 | Godzina 15:04 Godzina 15:34 |
16 | Godzina 16:04 Godzina 16:35 |
17 | Godzina 17:05 Godzina 17:35 |
18 | Godzina 18:35 |
19 | Godzina 19:35 |
20 | Godzina 20:35 |
21 | Godzina 21:35 |
22 | Godzina 22:36 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:36 | Godzina 6:35 | Godzina 7:35 | Godzina 9:05 | Godzina 10:05 | Godzina 11:05 | Godzina 12:05 | Godzina 13:05 | Godzina 14:05 | Godzina 15:05 | Godzina 16:05 | Godzina 17:05 | ||||||||
Ważny od 01.07.2020 |
5 | Godzina 5:36 |
---|---|
6 | Godzina 6:35 |
7 | Godzina 7:35 |
8 | |
9 | Godzina 9:05 |
10 | Godzina 10:05 |
11 | Godzina 11:05 |
12 | Godzina 12:05 |
13 | Godzina 13:05 |
14 | Godzina 14:05 |
15 | Godzina 15:05 |
16 | Godzina 16:05 |
17 | Godzina 17:05 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:05 | Godzina 8:05 | Godzina 9:05 | Godzina 10:05 | Godzina 11:05 | Godzina 13:05 | Godzina 14:05 | Godzina 15:05 | ||||||||||||
Ważny od 01.10.2018 |
7 | Godzina 7:05 |
---|---|
8 | Godzina 8:05 |
9 | Godzina 9:05 |
10 | Godzina 10:05 |
11 | Godzina 11:05 |
12 | |
13 | Godzina 13:05 |
14 | Godzina 14:05 |
15 | Godzina 15:05 |
Ważny od 01.10.2018 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Jezierzyce”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy (bieżący przystanek) | |||
2 | 2 | Księżnej Anny | |
3 | 1 | Lotnisko | |
3 | 0 | Przystań Żeglarska | |
4 | 1 | Centrum Żeglarskie | |
5 | 1 | Przestrzenna | |
6 | 1 | Przybrzeżna | |
7 | 1 | Emilii Gierczak | |
9 | 2 | Plac Słowiański | |
10 | 1 | Letnia | |
12 | 2 | Pomorska | |
15 | 3 | Kijewo | |
19 | 4 | Balińskiego | |
20 | 1 | Trzcinowa | |
21 | 1 | Rondo Osiedlowców | |
22 | 1 | Piaseczna Szkoła | |
24 | 2 | Pyrzycka | |
25 | 1 | Śmierdnica (przystanek końcowy) | |
Śmierdnica | |||
Topolowa Stadion | |||
Topolowa | |||
Jezierzyce (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym