Rozkład jazdy linii 96
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Emilii Gierczak (70711)
- Kierunek: Basen Górniczy
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:09 Godzina 5:39 | Godzina 6:09 Godzina 6:39 | Godzina 7:09 Godzina 7:39 | Godzina 8:09 Godzina 8:39 | Godzina 9:09 Godzina 9:44 | Godzina 10:24 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 | Godzina 12:24 | Godzina 13:04 Godzina 13:39 | Godzina 14:09 Godzina 14:39 | Godzina 15:09 Godzina 15:39 | Godzina 16:09 Godzina 16:39 | Godzina 17:09 Godzina 17:44 | Godzina 18:24 | Godzina 19:04 Godzina 19:45 | Godzina 20:25 | Godzina 21:05 Godzina 21:45 | Godzina 22:24 | Godzina 23:04 | |
Ważny od 27.02.2023 |
5 | Godzina 5:09 Godzina 5:39 |
---|---|
6 | Godzina 6:09 Godzina 6:39 |
7 | Godzina 7:09 Godzina 7:39 |
8 | Godzina 8:09 Godzina 8:39 |
9 | Godzina 9:09 Godzina 9:44 |
10 | Godzina 10:24 |
11 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 |
12 | Godzina 12:24 |
13 | Godzina 13:04 Godzina 13:39 |
14 | Godzina 14:09 Godzina 14:39 |
15 | Godzina 15:09 Godzina 15:39 |
16 | Godzina 16:09 Godzina 16:39 |
17 | Godzina 17:09 Godzina 17:44 |
18 | Godzina 18:24 |
19 | Godzina 19:04 Godzina 19:45 |
20 | Godzina 20:25 |
21 | Godzina 21:05 Godzina 21:45 |
22 | Godzina 22:24 |
23 | Godzina 23:04 |
Ważny od 27.02.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:04 Godzina 5:44 | Godzina 6:25 | Godzina 7:05 Godzina 7:45 | Godzina 8:25 | Godzina 9:04 Godzina 9:44 | Godzina 10:24 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 | Godzina 12:24 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 | Godzina 14:24 | Godzina 15:04 Godzina 15:44 | Godzina 16:24 | Godzina 17:04 Godzina 17:45 | Godzina 18:25 | Godzina 19:05 Godzina 19:45 | Godzina 20:25 | Godzina 21:05 Godzina 21:45 | Godzina 22:24 | Godzina 23:04 | |
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:04 Godzina 5:44 |
---|---|
6 | Godzina 6:25 |
7 | Godzina 7:05 Godzina 7:45 |
8 | Godzina 8:25 |
9 | Godzina 9:04 Godzina 9:44 |
10 | Godzina 10:24 |
11 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 |
12 | Godzina 12:24 |
13 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 |
14 | Godzina 14:24 |
15 | Godzina 15:04 Godzina 15:44 |
16 | Godzina 16:24 |
17 | Godzina 17:04 Godzina 17:45 |
18 | Godzina 18:25 |
19 | Godzina 19:05 Godzina 19:45 |
20 | Godzina 20:25 |
21 | Godzina 21:05 Godzina 21:45 |
22 | Godzina 22:24 |
23 | Godzina 23:04 |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:04 Godzina 5:44 | Godzina 6:25 | Godzina 7:05 Godzina 7:45 | Godzina 8:25 | Godzina 9:05 Godzina 9:45 | Godzina 10:25 | Godzina 11:05 Godzina 11:45 | Godzina 12:25 | Godzina 13:05 Godzina 13:45 | Godzina 14:25 | Godzina 15:05 Godzina 15:45 | Godzina 16:25 | Godzina 17:05 Godzina 17:45 | Godzina 18:25 | Godzina 19:05 Godzina 19:45 | Godzina 20:25 | Godzina 21:05 Godzina 21:45 | Godzina 22:24 | Godzina 23:04 | |
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:04 Godzina 5:44 |
---|---|
6 | Godzina 6:25 |
7 | Godzina 7:05 Godzina 7:45 |
8 | Godzina 8:25 |
9 | Godzina 9:05 Godzina 9:45 |
10 | Godzina 10:25 |
11 | Godzina 11:05 Godzina 11:45 |
12 | Godzina 12:25 |
13 | Godzina 13:05 Godzina 13:45 |
14 | Godzina 14:25 |
15 | Godzina 15:05 Godzina 15:45 |
16 | Godzina 16:25 |
17 | Godzina 17:05 Godzina 17:45 |
18 | Godzina 18:25 |
19 | Godzina 19:05 Godzina 19:45 |
20 | Godzina 20:25 |
21 | Godzina 21:05 Godzina 21:45 |
22 | Godzina 22:24 |
23 | Godzina 23:04 |
Ważny od 19.12.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Załom Leśna | |||
Osiedle Kasztanowe | |||
1 | Ogrody „Załomiak” | ||
1 | Załom Szkoła | ||
2 | Kablowa | ||
2 | Załom Kościół | ||
2 | Załom Parkowa | ||
1 | Lubczyńska | ||
1 | Zakłady Drobiarskie | ||
1 | Kniewska | ||
1 | Stacja Doświadczalna | ||
1 | Wolińska | ||
3 | Dąbie Osiedle | ||
1 | Warmińska | ||
1 | Jugosłowiańska | ||
2 | Plac Słowiański | ||
1 | Emilii Gierczak (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Przybrzeżna | |
3 | 1 | Przestrzenna | |
4 | 1 | Centrum Żeglarskie | |
5 | 1 | Przystań Żeglarska | |
6 | 1 | Lotnisko | |
7 | 1 | Księżnej Anny | |
8 | 1 | Basen Górniczy | |
9 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym