Rozkład jazdy linii 96
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:51 | Godzina 5:20 Godzina 5:50 | Godzina 6:20 Godzina 6:50 | Godzina 7:20 Godzina 7:50 | Godzina 8:20 Godzina 8:50 | Godzina 9:25 | Godzina 10:05 Godzina 10:45 | Godzina 11:25 | Godzina 12:05 Godzina 12:45 | Godzina 13:20 Godzina 13:50 | Godzina 14:20 Godzina 14:50 | Godzina 15:20 Godzina 15:50 | Godzina 16:20 Godzina 16:50 | Godzina 17:25 | Godzina 18:05 Godzina 18:45 | Godzina 19:26 | Godzina 20:07 Godzina 20:47 | Godzina 21:27 | Godzina 22:07 Godzina 22:47 | |
Ważny od 27.02.2023 |
4 | Godzina 4:51 |
---|---|
5 | Godzina 5:20 Godzina 5:50 |
6 | Godzina 6:20 Godzina 6:50 |
7 | Godzina 7:20 Godzina 7:50 |
8 | Godzina 8:20 Godzina 8:50 |
9 | Godzina 9:25 |
10 | Godzina 10:05 Godzina 10:45 |
11 | Godzina 11:25 |
12 | Godzina 12:05 Godzina 12:45 |
13 | Godzina 13:20 Godzina 13:50 |
14 | Godzina 14:20 Godzina 14:50 |
15 | Godzina 15:20 Godzina 15:50 |
16 | Godzina 16:20 Godzina 16:50 |
17 | Godzina 17:25 |
18 | Godzina 18:05 Godzina 18:45 |
19 | Godzina 19:26 |
20 | Godzina 20:07 Godzina 20:47 |
21 | Godzina 21:27 |
22 | Godzina 22:07 Godzina 22:47 |
Ważny od 27.02.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:47 | Godzina 5:27 | Godzina 6:07 Godzina 6:47 | Godzina 7:27 | Godzina 8:07 Godzina 8:46 | Godzina 9:25 | Godzina 10:05 Godzina 10:45 | Godzina 11:25 | Godzina 12:05 Godzina 12:45 | Godzina 13:25 | Godzina 14:05 Godzina 14:45 | Godzina 15:25 | Godzina 16:05 Godzina 16:45 | Godzina 17:26 | Godzina 18:07 Godzina 18:47 | Godzina 19:27 | Godzina 20:07 Godzina 20:47 | Godzina 21:27 | Godzina 22:07 Godzina 22:47 | |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | Godzina 4:47 |
---|---|
5 | Godzina 5:27 |
6 | Godzina 6:07 Godzina 6:47 |
7 | Godzina 7:27 |
8 | Godzina 8:07 Godzina 8:46 |
9 | Godzina 9:25 |
10 | Godzina 10:05 Godzina 10:45 |
11 | Godzina 11:25 |
12 | Godzina 12:05 Godzina 12:45 |
13 | Godzina 13:25 |
14 | Godzina 14:05 Godzina 14:45 |
15 | Godzina 15:25 |
16 | Godzina 16:05 Godzina 16:45 |
17 | Godzina 17:26 |
18 | Godzina 18:07 Godzina 18:47 |
19 | Godzina 19:27 |
20 | Godzina 20:07 Godzina 20:47 |
21 | Godzina 21:27 |
22 | Godzina 22:07 Godzina 22:47 |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:47 | Godzina 5:27 | Godzina 6:07 Godzina 6:47 | Godzina 7:27 | Godzina 8:07 Godzina 8:47 | Godzina 9:27 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 | Godzina 11:26 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 | Godzina 13:26 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 | Godzina 15:26 | Godzina 16:07 Godzina 16:47 | Godzina 17:27 | Godzina 18:07 Godzina 18:47 | Godzina 19:27 | Godzina 20:07 Godzina 20:47 | Godzina 21:27 | Godzina 22:07 Godzina 22:47 | |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | Godzina 4:47 |
---|---|
5 | Godzina 5:27 |
6 | Godzina 6:07 Godzina 6:47 |
7 | Godzina 7:27 |
8 | Godzina 8:07 Godzina 8:47 |
9 | Godzina 9:27 |
10 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 |
11 | Godzina 11:26 |
12 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 |
13 | Godzina 13:26 |
14 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 |
15 | Godzina 15:26 |
16 | Godzina 16:07 Godzina 16:47 |
17 | Godzina 17:27 |
18 | Godzina 18:07 Godzina 18:47 |
19 | Godzina 19:27 |
20 | Godzina 20:07 Godzina 20:47 |
21 | Godzina 21:27 |
22 | Godzina 22:07 Godzina 22:47 |
Ważny od 19.12.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Załom Leśna | |||
Osiedle Kasztanowe | |||
1 | Ogrody „Załomiak” | ||
1 | Załom Szkoła (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Kablowa | |
4 | 2 | Załom Kościół | |
6 | 2 | Załom Parkowa | |
7 | 1 | Lubczyńska | |
8 | 1 | Zakłady Drobiarskie | |
9 | 1 | Kniewska | |
10 | 1 | Stacja Doświadczalna | |
11 | 1 | Wolińska | |
14 | 3 | Dąbie Osiedle | |
15 | 1 | Warmińska | |
16 | 1 | Jugosłowiańska | |
18 | 2 | Plac Słowiański | |
19 | 1 | Emilii Gierczak | |
21 | 2 | Przybrzeżna | |
22 | 1 | Przestrzenna | |
23 | 1 | Centrum Żeglarskie | |
24 | 1 | Przystań Żeglarska | |
25 | 1 | Lotnisko | |
26 | 1 | Księżnej Anny | |
27 | 1 | Basen Górniczy | |
28 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym