×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Zmiany na ulicy Staromiejskiej (24.11.2020)

Zakończono roboty związane z sieciami kanalizacyjną i wodociągową. Na ukończeniu są prace branży elektryczno-oświetleniowej. Od dwóch tygodni prowadzone są roboty drogowe — podbudowa jezdni, nawierzchnie chodników i brukowanie jezdni. Zmiany na ulicy Staromiejskiej postępują, z każdym dniem odkrywając finalny efekt.

Szczecin stroi się na święta (19.11.2020)

350 kurtyn świetlnych i ponad 300 różnych ozdób słupowych i przestrzennych rozświetli niebawem Szczecin. Trwa montaż ozdób świątecznych, w tym roku będzie ich trochę mniej niż w latach ubiegłych. Uruchomienie tegorocznej iluminacji nastąpi 6 grudnia.

Uwaga na drogowców (16.11.2020)

Informujemy, że w najbliższą środę rozpocznie się wymiana nawierzchni na ulicy Bogumińskiej i Obotryckiej. Prace wystartują na wysokości skrzyżowania z ulicą Hożą, a zakończą w pobliżu skrzyżowania z ul. Jana z Czarnolasu.

Ostatnie szlify na ulicy Jarogniewa (16.11.2020)

2 tygodnie zostały do zakończenia robót na ulicy Jarogniewa. Do wykonania została warstwa ścieralna jezdni, urządzenia bezpieczeństwa ruchu, oznakowanie pionowe i poziome, regulacja elementów sieci, a także elementy małej architektury.

Utrudnienia w ruchu na ul.Piotra Skargi (10.11.2020)

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego informuje, iż od dnia 12.11.2020 r. mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na ul. Piotra Skargi, w związku z uruchomieniem punktu pobierania wymazów dla lokalnej społeczności. Punkt pobrań zlokalizowany będzie na terenie 109 Szpitala Wojskowego.W celu utrzymania płynności ruchu zapewnione będzie kierowanie ruchem przez żołnierzy żandarmerii wojskowej.  

Zamknięcie ulicy Serbskiej (03.11.2020)

W środę zamknięta dla ruchu zostanie ulica Serbska. Od ulicy Słowiańskiej do ulicy Arkońskiej wyznaczony zostanie objazd ulicą Harcerzy. Przez cały okres prowadzenia robót, Wykonawca ma obowiązek zapewnić dojście piesze do nieruchomości.

Wymiana nawierzchni na ulicy Ofiar Oświęcimia (03.11.2020)

Informujemy, że w najbliższy czwartek rozpocznie się wymiana nawierzchni na ulicy Ofiar Oświęcimia. Prace będą prowadzone w ramach bieżącego utrzymania dróg.

Zmiany w śródmieściu (03.11.2020)

Od wtorku kierowcy muszą się liczyć ze zmianami w organizacji ruchu w rejonie prac realizowanych w śródmieściu. Zamknięty dla ruchu samochodowego zostanie odcinek ul. Bohaterów Getta Warszawskiego od al. Piastów do ul. Królowej Jadwigi. Przyszły tydzień to jednak także otwarcie części teraz remontowanej.

Postępy prac na alei Jana Pawła II (27.10.2020)

Z dnia na dzień widać postępy prac na jednej z najbardziej reprezentacyjnych ulic w naszym mieście. Aleja Jana Pawła II przechodzi gruntowny remont przy jednoczesnym utrzymaniu niezwykłego klimatu tej części miasta.

Prace na ulicy Miedzianej i Ceglanej (26.10.2020)

Nowy chodnik, miejsca postojowe oraz wyniesienie jezdni — to tylko część zmian, które pojawią się w rejonie Przedszkola Publicznego 73. Nieuporządkowany dotąd plac manewrowy za 3 miesiące zmieni swoje zastosowanie i będzie w pełni służył mieszkańcom.

Wymiana nawierzchni na ulicy Jugosłowiańskiej (26.10.2020)

Informujemy, że w najbliższą środę rozpocznie się wymiana nawierzchni na ulicy Jugosłowiańskiej. Prace będą prowadzone w ramach bieżącego utrzymania dróg.

Postęp prac na ulicy Jarogniewa (21.10.2020)

Wykonawca realizuje ostatni etap robót na ulicy Jarogniewa. W tej chwili prace prowadzone są pomiędzy ulicami Pasterską i Wilczą. Dojazd do ul. Jarogniewa jest zapewniony od strony ul. księcia Eryka II oraz ul. księżnej Anastazji.

Zmiany na ulicy Hrubieszowskiej (16.10.2020)

Na ulicy Hrubieszowskiej trwają roboty związane z budową jezdni, chodników oraz parkingów. Wykonawca planuje w przyszłym tygodniu wejść w kolejny etap prac. Zmiany wprowadzone będą w poniedziałek, jeśli warunki atmosferyczne będą sprzyjające.

Zmiany na alei Jana Pawła II (28.09.2020)

Nowe chodniki, jezdnia, dodatkowa zieleń i mała architektura — to tylko część zmian, jakie czeka jedna z najbardziej reprezentacyjnych ulic w naszym mieście. Trwają prace na alei Jana Pawła II, a najbardziej widoczne zmiany można zaobserwować pomiędzy placem Grunwaldzkim a ulicą Mazurską.

Krygiera częściowo otwarta (13.07.2020)

W sobotę 11 lipca przywrócony został ruch na ulicy Krygiera. Jednocześnie kierowcy muszą się liczyć z kolejnymi utrudnieniami na ul. Granitowej. W związku z kolejnym etapem prac zamknięty zostanie przejazd ul. Granitową na odcinku od skrzyżowania z ul. Krygiera do skrzyżowania z ul. Złotą. 

przewiń do góry