AktualnościRSS

Utrudnienia w ruchu 4 grudnia (02.12.2021)

W związku z organizacją imprezy pt. „Parada Motomikołaje Szczecin i okolice” w dniu 4 grudnia 2021 r. (sobota) w godzinach 10:00 – 11:30 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym i przerwy w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej.

Zimo, drogowców nie zaskoczysz! (01.12.2021)

Choć zima nie rozpoczęła się jeszcze na dobre, to na horyzoncie już widać pierwsze przymrozki. Uspakajamy kierowców, drogowcy nie są zaskoczeni zbliżającą się porą roku i jak zawsze są w pełnej gotowości już od 1 listopada.

Nowa ścieżka rowerowa na ulicy Zawadzkiego (10.11.2021)

Trwają prace przygotowawcze i korytowanie nowej ścieżki rowerowej, która powstanie na ulicy Zawadzkiego. To kolejna, po remoncie nawierzchni oraz dojść do przystanków autobusowych, zmiana w tej okolicy. Cykliści będą mogli z nowej drogi skorzystać na początku przyszłego roku.

Kolejne skrzyżowanie z licznikami (04.11.2021)

Informujemy, że  6 i 7 listopada wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Struga / Gryfińska. Ma to związek z montażem kolejnych w naszym mieście sekundników.  

Torowa rewolucja. Wraca tramwaj na Matejki! (26.10.2021)

Pomyślny przejazd techniczny po nowym torowisku pozwala na wprowadzenie zmian. Od 28 października przywrócony zostanie ruch tramwajowy na odcinku Brama Portowa – pl. Hołdu Pruskiego – Matejki – Dubois. Ulgę odczują także kierowcy.

Remont nawierzchni w ciągu ulicy Zawadzkiego (07.10.2021)

Od dnia 13.10.2021 r. rozpoczną się roboty drogowe polegające na wymianie nawierzchni bitumicznej ulicy Zawadzkiego.

Zmiany dla kierowców w rejonie Placu Rodła (04.10.2021)

Od 9 października wprowadzony zostanie kolejny etap czasowej organizacji ruchu w związku z przebudową torowisk tramwajowych. W ramach tego etapu w dalszym wykonywane będą prace związane z przebudową układu drogowego i torowego na ulicy Matejki w rejonie skrzyżowania z ulicą Piłsudskiego, wzdłuż al. Niepodległości, wzdłuż al. Wyzwolenia od placu Żołnierza Polskiego do placu Rodła, wzdłuż ul. Piłsudskiego od placu Rodła do Matejki.

Zmiany dla pasażerów na odcinku Podjuchy Dworzec - Klucz Autostrada (16.09.2021)

Informujemy, że od najbliższego poniedziałku wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej na odcinku Podjuchy Dworzec – Klucz Autostrada. Ma to ułatwić poruszanie się tam, gdzie pojawiają się duże zatory drogowe, a co za tym idzie opóźnienia na liniach.

Zmiany na Alei Jana Pawła II (25.08.2021)

W najbliższy weekend zmieni się organizacja ruchu na przebudowywanej Alei Jana Pawła II. Nowości czekają na kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej.

Postęp prac koło Turzynu (06.08.2021)

Gotowa jest już część chodników na przebudowywanych ulicach koło Turzynu. W najbliższym czasie, w zależności od odcinka, wykonawca będzie kontynuował roboty związane z przebudową sieci kanalizacji deszczowej i wodociągowej, pracami rozbiórkowymi, ustawieniem krawężników, wykonywaniem warstw konstrukcyjnych oraz nawierzchni chodnika.

Torowa rewolucja. Zmiany na Niebuszewie (08.07.2021)

Torowa rewolucja jest rozpędzona także na Niebuszewie. W najbliższą sobotę otwarte dla ruchu zostanie Rondo Sybiraków, a na kierowców czekają kolejne zmiany.

Utrudnienia w okolicy Turzynu (14.05.2021)

W piątek na kierowców czekają kolejne zmiany w rejonie przebudowywanych ulic w kwartale Bolesława Śmiałego/Chodkiewicza/Żółkiewskiego/Pocztowej/Ściegiennego. Tym razem wyłączone z użytku będzie także skrzyżowanie. Bardzo prosimy o szczególną uwagę.

Start przebudowy skrzyżowania na ulicy Walecznych (11.05.2021)

W czwartek 13 maja rozpoczną się prace związane z przebudową skrzyżowania ul. Walecznych — Mączna — Pszenna w Szczecinie. Dla kierowców oznacza to duże zmiany i objazdy. O szczególną uwagę prosimy także pieszych i pasażerów komunikacji miejskiej.

przewiń do góry