×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Utrudnienia w ruchu 18–27.09 (16.09.2020)

Informujemy, że z powodu wydarzeń organizowanych w mieście mogą pojawić się czasowe utrudnienia w ruchu.

Remont ulicy Serbskiej (14.09.2020)

We wtorek na ulicy Serbskiej wprowadzony zostanie pierwszy etap czasowej organizacji ruchu. Ma to związek z remontem, który będzie trwał około 5 miesięcy.

Utrudnienia w Podjuchach od poniedziałku (10.09.2020)

W najbliższy poniedziałek zmieni się organizacja ruchu w rejonie prac prowadzonych w Podjuchach. Ten etap obejmuje obszar projektowanej pętli autobusowej, parkingu P&R oraz zachodni pas ul. Metalowej, gdzie ruch będzie się odbywał wahadłowo.

Kolejne ulice do remontu (10.09.2020)

W najbliższych dniach na kolejnych ulicach rozpocznie się wymiana nawierzchni. Kierowcy będą musieli szczególnie uważać na Witkiewicza, Piłsudskiego i Łuczniczej. Prace będą prowadzone w ramach bieżącego utrzymania dróg.

Zmiany na ulicy Wyszyńskiego (09.09.2020)

Informujemy, że w nocy z 11 na 12 września ruch na ulicy Wyszyńskiego zostanie przerzucony na drugą nitkę jezdni, dwukierunkowo. Zmianie ulegną także lokalizacje niektórych przystanków autobusowych.

Prace w śródmieściu (08.09.2020)

Prace w śródmieściu zmieniają jego oblicze. Na ulicy Królowej Jadwigi na odcinku od ulicy Małkowskiego do Bohaterów Getta Warszawskiego oraz od al. Wojska Polskiego do Królowej Jadwigi wykonane są już prawie wszystkie chodniki, pojawiła się także ostatnia warstwa bitumiczna. Jeszcze w tym miesiącu wprowadzone zostanie oznakowanie pionowe i poziome, a całość prac zwieńczą nasadzenia drzew.

Prace na alei Jana Pawła II (07.09.2020)

Nowe chodniki, jezdnia, dodatkowa zieleń i mała architektura — to tylko część zmian, jakie czeka jedna z najbardziej reprezentacyjnych ulic w naszym mieście. Zanim jednak aleja Jana Pawła II wypięknieje w całości, minie kilkanaście miesięcy.

Zmiany na ulicy Jarogniewa (03.09.2020)

Trwają prace przy przebudowie ul. Jarogniewa. W ostatnim czasie zakończono układanie kostki brukowej na ciągach pieszych oraz parkingach z na odcinku od ul. Świętoborzyców do ul. Księcia Eryka, wykonano także część prac na samej jezdni.

Zmiany na ul. Santockiej (19.08.2020)

Od czwartku 20.08.2020 r. w godz. porannych (6:00–7:00)  zostanie wprowadzony kolejny etap organizacji ruchu na ul. Santockiej (Etap V). Przedmiotowy etap potrwa około 3 tygodni.

Prace ZWiK. Utrudnienia na Batalionów Chłopskich (29.07.2020)

Informujemy, że 1 sierpnia rozpoczną się prace ZWiK na ul. Batalionów Chłopskich. Na odcinku od ul. Żołędziowej do ul. Sanatoryjnej będą prowadzone roboty związane z przygotowaniem do przebudowy sieci wodociągowej.

Jest szansa na powiększenie floty ZDiTM (27.07.2020)

Jest chętny na dostarczenie kolejnych samochodów dla ZDiTM. Do przetargu na dostawę 4 sztuk fabrycznie nowych samochodów osobowych kategorii M1 kombi o napędzie hybrydowym stanęła jedna firma. Trwa weryfikacja dokumentów i możliwości finansowych jednostki.

Zakończenie prac na placu Szarych Szeregów (20.07.2020)

W najbliższą sobotę tramwaje wrócą na swoje stałe trasy przez plac Szarych Szeregów. Kierowcy także będą mogli swobodnie przejeżdżać przez ten ważny węzeł komunikacyjny.

Nowe miejsca parkingowe w Zdrojach (20.07.2020)

Dla kierowców dostępny jest nowy parking obok dworca PKP w Zdrojach. Bezpieczniej czują się także piesi i rowerzyści. Zakończyły się już trwające blisko 3 miesiące prace związane z zagospodarowaniem terenu w tym rejonie.

Kolejny etap prac na ulicy Hrubieszowskiej (13.07.2020)

Trwają prace na ulicy Hrubieszowskiej. Widoczne są roboty rozbiórkowe w bocznej części tej ulicy, prowadzona jest budowa chodników i parkingów. Jednocześnie trwa przebudowa sieci wodociągowej oraz kanalizacji deszczowej. We wtorek wykonawca przystępuje do kolejnego etapu robót, co wiąże się z nowymi utrudnieniami w ruchu.

Krygiera częściowo otwarta (13.07.2020)

W sobotę 11 lipca przywrócony został ruch na ulicy Krygiera. Jednocześnie kierowcy muszą się liczyć z kolejnymi utrudnieniami na ul. Granitowej. W związku z kolejnym etapem prac zamknięty zostanie przejazd ul. Granitową na odcinku od skrzyżowania z ul. Krygiera do skrzyżowania z ul. Złotą. 

przewiń do góry