×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Lekkomyślność i brawura najczęstszą przyczyną kolizji i potrąceń (14.10.2019)

Każdego dnia dochodzi w Szczecinie do wypadków i kolizji z udziałem komunikacji miejskiej. Jesień to czas, kiedy aura nie sprzyja, a w połączeniu z brawurą i pośpiechem może przyczynić się do bardzo niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Ostatni etap prac na ulicy Reymonta (11.10.2019)

Prace na ulicy Reymonta wchodzą w ostatnią fazę. Do wykonania zostały jeszcze prace brukarskie, a to wiąże się z wprowadzeniem kolejnego etapu czasowej organizacji ruchu. Nowe utrudnienia czekają na kierowców od najbliższego poniedziałku.

Przebudowa ulicy Grota-Roweckiego. Kolejny etap organizacji ruchu (08.10.2019)

Trwają prace związane z przebudową ulicy Grota-Roweckiego. Obecnie prowadzone są roboty rozbiórkowe na odcinku od ulicy Witkiewicza do ulicy Dwernickiego. W najbliższym czasie wykonawca przystąpi do prac kanalizacyjnych, teletechnicznych oświetleniowych oraz do wykonywania elementów drogowych i ciągów pieszych. To wiąże się z kolejnymi utrudnieniami, które rozpoczęły się 3.10.

Wymiana nawierzchni (07.10.2019)

W najbliższy wtorek w godzinach popołudniowych rozpoczną się prace związane z wymianą nawierzchni na ulicy Gdańskiej. Robotami objęte zostaną pozostałe dwa pasy ruchu na odcinku od Basenu Górniczego do dojazdów do mostu Pionierów Miasta Szczecina.

Przebudowa ulicy Źródlanej (04.10.2019)

W najbliższy poniedziałek rozpoczną się utrudnienia związane z przebudową ulicy Źródlanej. Zmiany obejmą odcinek od ul. Ku Słońcu do ul. Szeligowskiego.

Rozpoczęła się przebudowa ul. Twardowskiego (03.10.2019)

W związku z rozpoczęciem prac zamknięty dla ruchu został wjazd w ul. Twardowskiego z ul. Mickiewicza. Dojazd do głównej bramy wjazdowej Stadionu Miejskiego jest możliwy od ul. Witkiewicza. Przejazd z ul. Witkiewicza do Mickiewicza jest możliwy poprzez ul. Jagiellońską i Stanisława Noakowskiego.

Spełniamy marzenie Filipa (03.10.2019)

W najbliższą sobotę miejskie spółki komunikacyjne postarają się spełnić marzenie 10-letniego Filipa, który zmaga się z wyjątkowo rzadką chorobą genetyczną. Na młodego miłośnika komunikacji czeka moc atrakcji między innymi w zajezdni autobusowej i tramwajowej.

Co służby usuwają z jezdni (26.09.2019)

Każdego dnia zmienia się wystrój jezdni, który jest wynikiem nie tylko nieszczęśliwych wypadków, ale także działania osób bez wyobraźni. Niejednokrotnie pisaliśmy o wiadrach, butlach gazowych czy śmietnikach. Tym razem do przedmiotów, które służby usuwają z pasa drogowego doliczamy kanapę, fotel, kontener i Toi Toi.

Warstwa wiążąca na Małkowskiego (23.09.2019)

Trwa układanie asfaltu na ulicy Małkowskiego. Drogowcy pracują na odcinku pomiędzy ulicą Królowej Jadwigi a aleją Piastów.

Prace na ulicy Drozdowej (20.09.2019)

Zmienia się ulica Drozdowa. Obecnie realizowane są roboty na odcinku od skrzyżowania z ulicą Wronią do skrzyżowania z ulica Żyzną. Zakończyła się cześć dotycząca wykonania kanalizacji deszczowej (wpusty deszczowe), jest już okablowanie i słupy pod oświetlenie uliczne.

Węzeł Łękno — zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej (20.09.2019)

Od poniedziałku 23 września br. w związku z budową węzła Łękno wprowadzone zostaną kolejne zmiany w organizacji ruchu. Zmiany dotyczyć będą również komunikacji miejskiej.

Węzeł Granitowa — organizacja ruchu #3 (13.09.2019)

W poniedziałek 16 września, w związku z budową Węzła Granitowa, wprowadzone zostaną kolejne zmiany w organizacji ruchu.

Prace przy ulicy Chorzowskiej i Chopina, zmiana organizacji ruchu (02.08.2019)

Przypominamy, że we wtorek po popołudniowym szczycie komunikacyjnym zmieni się organizacja ruchu na ulicy Chopina i Chorzowskiej. W związku z planowanymi pracami jezdnia zostanie zawężona do jednego pasa, a ruch sterowany będzie za pomocą sygnalizacji.

Libelta — kolejny etap prac (23.07.2019)

Kolejny etap prac rozpocznie się na ulicy Libelta. W środę, tj. 24.07.2019 r. firma Elbud będzie układać masę asfaltową na zamkniętym obecnie odcinku ulicy.

Przebudowa ul. Arkońskiej — zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej (04.07.2019)

We wtorek 9 lipca w związku z przebudową ul. Arkońskiej dojdzie do zmian w organizacji ruchu. Zmiany dotyczą także linii 80 i 525.

przewiń do góry