przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Ważne skrzyżowanie na prawobrzeżu już otwarte! (18.10.2018)

Z ulgą mogą odetchnąć mieszkańcy prawobrzeża, którzy od połowy czerwca nie mogli przejechać przez skrzyżowanie ulic Swojska/Chłopska/Kolorowych Domów. Przed czasem udało się wprowadzić w tym miejscu stałą organizację ruchu i od późnego, środowego południa kierowcy korzystają już płynnie z nowego ronda. Prace wykończeniowe będą trwały jeszcze kilka dni.

Nowy chodnik i oświetlenie na Nehringa (17.10.2018)

Z nowych chodników i oświetlenia mogą już korzystać piesi na ulicy Nehringa. Zakończyły się prace, które poprawiły bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego w tej okolicy.

Kolejne liczniki na skrzyżowaniach (15.10.2018)

10 kolejnych urządzeń, które wyświetlają czas światła zielonego pojawiło się na skrzyżowaniu ulic Santocka/Jodłowa oraz Santocka/Witkiewicza. Liczniki zostaną uruchomione w poniedziałek w godzinach popołudniowych.

Nowe ronda na Niebuszewie (09.10.2018)

Mieszkańcy Niebuszewa korzystają z nowych, bezpieczniejszych organizacji ruchu. W tej okolicy pojawiły się 2 ronda.

Kilka ton odpadów dziennie (03.10.2018)

Jesień to czas, gdy poza regularnymi nieczystościami z pasa drogowego usuwana jest duża ilość liści. Każdego dnia pracownicy ZDiTM zbierają z ulic naszego miasta około 7 ton różnych odpadów. W ramach robót publicznych codziennie swoje zadania wykonuje kilkadziesiąt osób, które dbają o utrzymanie czystości pasa drogowego i terenów miejskich. Oprócz tego na chodnikach i ścieżkach rowerowych można spotkać specjalne zamiatarki.

Nowe tablice z nazwami ulic (20.09.2018)

678 nowych tablic z nazwami ulic zostanie zamontowanych w kolejnych miejscach do końca października. Tym razem nowości pojawią się na osiedlach północnego Szczecina oraz na prawobrzeżu.

Zapraszamy dzieci do zajezdni! (18.09.2018)

Dzieci są najważniejszymi pasażerami w komunikacji miejskiej. To ich nawyki i przyzwyczajenia transportowe mogą zaowocować w przyszłości wyborem innego niż prywatne auto środka lokomocji. Rozpoczęły się już akcje, które mają przybliżyć najmłodszym zasady podróżowania autobusami i tramwajami.

Nowe kładki już otwarte (04.09.2018)

Uczniowie poszli dzisiaj do szkoły pierwszy raz nowymi kładkami na ulicy Budziszyńskiej. Piesi są bardziej bezpieczni, wygodniej dla rodziców z dziećmi w wózkach i rowerzystów. Nowe obiekty nad ulicą Ustowską zostały oddane do użytku 4 września.

Bezpieczniej dla pieszych na Mickiewicza (23.08.2018)

Wyniesione przejścia, zawężenie jezdni i nowe, wyraźne oznakowanie — to sposoby na poprawę bezpieczeństwa pieszych na ulicy Mickiewicza w rejonie ryneczku Pogodno. Trwają prace przy skrzyżowaniu z ulicą Grzegorza z Sanoka.

przewiń do góry