×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Węzeł Granitowa — organizacja ruchu (14.08.2019)

We wtorek, 20 sierpnia po porannym szczycie komunikacyjnym, w związku z budową Węzła Granitowa, wprowadzone zostaną kolejne zmiany w organizacji ruchu.

Od wtorku remont nawierzchni ulicy Gdańskiej (14.08.2019)

Informujemy, że w najbliższy wtorek, 20 sierpnia rozpoczną się prace drogowe na ulicy Gdańskiej. Tym razem nowa nawierzchnia pojawi się na odcinku od ulicy Merkatora do Basenu Górniczego w kierunku prawobrzeża.

Pan Grzegorz uratował życie pasażera! (12.08.2019)

Nie wszyscy bohaterowie chodzą w pelerynach. Niektórzy jako strój służbowy ubierają białą koszulę i białą czapkę. Grzegorz Grzegorzak będąc na piątkowej służbie nie spodziewał się, że może uratować komuś życie. Jak ważna jest szybka reakcja i przeszkolenie służb, przekonał się w ubiegły piątek jeden z pasażerów komunikacji miejskiej.

Utrudnienia na ulicy Gdańskiej (09.08.2019)

Uwaga kierowcy! Od poniedziałku 12 sierpnia zmieni się organizacja ruchu na ulicy Gdańskiej. Z powodu remontu jezdni zamknięty zostanie lewy pas na odcinku od Basenu Górniczego do mostu Pionierów Miasta Szczecina. Prosimy kierowców o szczególną uwagę.

Wymiana nakładki na ulicy Santockiej (06.08.2019)

W środę wieczorem rozpoczną się prace związane z wymianą nakładki na ulicy Santockiej. Prosimy kierowców o szczególną uwagę podczas prowadzonych robót. Nowa nawierzchnia pojawi się na odcinku od ulicy 26 Kwietnia do Ku Słońcu.

Prace przy ulicy Chorzowskiej i Chopina, zmiana organizacji ruchu (02.08.2019)

Przypominamy, że we wtorek po popołudniowym szczycie komunikacyjnym zmieni się organizacja ruchu na ulicy Chopina i Chorzowskiej. W związku z planowanymi pracami jezdnia zostanie zawężona do jednego pasa, a ruch sterowany będzie za pomocą sygnalizacji.

Zmiany na ulicy Małkowskiego i Królowej Jadwigi (30.07.2019)

W dniu 01.08.2019 r. zostanie wprowadzony kolejny etap czasowej organizacji ruchu dot. realizacji zadania „Przebudowa ulicy Małkowskiego na odcinku od alei Piastów do ulicy Bogusława X oraz ulicy Królowej Jadwigi na odcinku od ulicy Krzywoustego do ulicy Małkowskiego”.

Libelta — kolejny etap prac (23.07.2019)

Kolejny etap prac rozpocznie się na ulicy Libelta. W środę, tj. 24.07.2019 r. firma Elbud będzie układać masę asfaltową na zamkniętym obecnie odcinku ulicy.

Są chętni na przebudowę ulicy Grota-Roweckiego (19.07.2019)

Dwie firmy złożyły oferty w przetargu pod nazwą „Przebudowa ul. Generała Grota-Roweckiego w Szczecinie”. Zadanie poprawi komfort i bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Inwestycja będzie dofinansowana z Funduszu dróg samorządowych.

Odnawianie oznakowania poziomego (19.07.2019)

Od 22 lipca rozpoczynają się prace związane z odnawianiem oznakowania poziomego na ulicach naszego miasta. Prace prowadzone będą przede wszystkim w nocy, prosimy kierowców o szczególną uwagę, jeśli spotkają pracujących na jezdni drogowców.

Węzeł Granitowa — organizacja ruchu #1 (18.07.2019)

W czwartek 18 lipca po godzinie 10:00 w ciągu ul. Krygiera i Granitowej wprowadzone zostały zmiany w organizacji ruchu. Rozpoczynają się prace przy budowie węzła Granitowa.

Prace na ulicy Drozdowej (17.07.2019)

Trwają prace kanalizacyjne na odcinku od skrzyżowania z ulicą Wronią do skrzyżowania z ulica Żyzną. To roboty w ramach rozbudowy ulicy Drozdowej, która poprawi bezpieczeństwo i komfort pieszych oraz kierowców w tym rejonie.

Zmiany organizacji ruchu i komunikacji miejskiej na ulicy Santockiej (12.07.2019)

W związku z pracami przygotowawczymi do wymiany nakładki na ulicy Santockiej od 15 lipca wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej i organizacji ruchu.

Budowa Węzła Łękno — zmiany w organizacji ruchu #4 (11.07.2019)

Od piątku 12 lipca w związku z pracami przy budowie węzła Łękno wprowadzone zostaną kolejne zmiany w organizacji ruchu.

Nowa nawierzchnia na Małkowskiego (09.07.2019)

Trwają prace na ulicy Małkowskiego. Widać już nowe chodniki, a przez najbliższych kilka dni układana będzie tam nowa nawierzchnia jezdni. Ciężki sprzęt jest już na placu budowy.

Prace na łukach (09.07.2019)

Zniknęły już łuki torów na ulicy Krzywoustego. Dzisiaj rozpoczął się ostatni etap rozbiórki, a wykonawca zgodnie z harmonogramem przystąpi do dalszych robót związanych z korytowaniem i układaniem kolejnych warstw konstrukcji.

Przebudowa ul. Arkońskiej — zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej (04.07.2019)

We wtorek 9 lipca w związku z przebudową ul. Arkońskiej dojdzie do zmian w organizacji ruchu. Zmiany dotyczą także linii 80 i 525.

Przetarg na przebudowę ulicy Grota-Roweckiego (27.06.2019)

Na stronie Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego pojawił się przetarg pod nazwą „Przebudowa ul. Generała Grota-Roweckiego w Szczecinie”. Zadanie poprawi komfort i bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Inwestycja będzie dofinansowana w ramach Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej.

Kolejne zmiany na Pogodnie (19.06.2019)

W najbliższy poniedziałek wprowadzone zostaną zmiany w rejonie robót prowadzonych na Pogodnie. Ma to związek z kolejnym etapem prac, w jaki wchodzi wykonawca.

Start remontu chodników (21.05.2019)

W połowie tygodnia pojawią się pierwsze utrudnienia dla pieszych i kierowców związane z realizacją zadania „Równe chodniki dla Szczecina — etap 1”. Tymczasem ogłoszony został przetarg na kolejną część prac remontowych na chodnikach.

Przebudowa ul. Kułakowskiego — utrudnienia w ruchu (06.05.2019)

W związku z kolejnym etapem inwestycji, w ciągu ul. Warcisława oraz na skrzyżowaniu ulic Kołłątaja i Orzeszkowej mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Zmiany w organizacji ruchu na ulicy Reymonta (18.04.2019)

W związku z przebudową ul. Reymonta oraz towarzyszącymi jej robotami budowlanymi w najbliższych dniach zmieniona zostanie organizacja w rejonie prowadzonych prac.

Ruszyła przebudowa ulicy Hożej (22.03.2019)

W związku z rozpoczęciem prac, od 22 marca z ruchu kołowego wyłączony zostanie odcinek pomiędzy ul. Piaskową a posesją Hoża 20. Spodziewane jest zwiększenie ruchu kołowego w ciągu ul. Piaskowej i ul. Kruczej. Mogą również wystąpić utrudnienia na skrzyżowaniu ul. Kruczej z ul. Obotrycką.

przewiń do góry