przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Widzisz dziurę w drodze? Zgłoś to! (18.12.2018)

Pogoda za oknem i wahania temperatur zwiastują rozpoczęcie sezonu na pojawianie się dziur w drogach. To zjawisko zupełnie normalne, choć uciążliwe dla kierowców. Apelujemy więc o szczególną uwagę w sytuacji, gdy ktoś zauważy ubytek w jezdni lub drogowców naprawiających szkody, które wyrządziła zima.

Co służby usuwają z jezdni (17.12.2018)

Kanapa, koc, ubrania, telewizor, donica z kwiatami i kosz na śmieci, nie zabrakło także muszli klozetowej. Nie jest to lista zakupów wyposażenia domu, a przykładowe rzeczy, które służby usunęły w tym roku z jezdni. Fantazja i bezmyślność ludzi nie zna granic.

Liczniki na dwóch kolejnych skrzyżowaniach (13.12.2018)

7 urządzeń, które wyświetlają czas światła zielonego pojawiło się na skrzyżowaniu ulic Wszystkich Świętych/Niny Rydzewskiej. Kolejnych 10 uruchomionych zostanie na al. Bohaterów Warszawy/Krzywoustego/26 Kwietnia w najbliższą sobotę.

Utrudnienia w ruchu na Wojska Polskiego (13.12.2018)

Uwaga kierowcy! Wdrażany zostaje kolejny etap prac przygotowawczych w związku z budową Węzła Łękno.

Przetarg na węzeł przesiadkowy w Podjuchach (12.12.2018)

Około 160 miejsc na parkingu park and ride, nowa pętla autobusowa z zagospodarowaniem terenu, nowe jezdnie, chodniki i oświetlenie — to wszystko powstanie w Podjuchach. Ogłoszony został przetarg na zadanie „Budowa węzła przesiadkowego stacja Podjuchy wraz z urządzeniami związanymi z integracją transportu na linii kolejowej 273 w ramach projektu »Budowa Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej z wykorzystaniem istniejących odcinków linii kolejowych nr 406, 273, 351« w formie zaprojektuj i wybuduj”. Na oferty czekamy do 27 grudnia.

Utrudnienia w ruchu — Jarmark Bożonarodzeniowy (10.12.2018)

W związku z organizacją Jarmarku Bożonarodzeniowego informujemy o utrudnieniach w ruchu, które wystąpią od 10 do 24 grudnia. Prosimy kierowców o szczególną ostrożność.

Zakończenie prac na Wiosennej (04.12.2018)

Zniknęła zmora kierowców na prawobrzeżu — nie ma już „kocich łbów” na ulicy Wiosennej. Zakończył się już remont, trwają procedury odbiorowe, ale od wtorkowego południa ulica będzie przejezdna.

Dwie firmy chętne na przebudowę ulicy Libelta (20.11.2018)

Dwie firmy złożyły ofertę na realizację zadania pod nazwą „Przebudowa ulicy Libelta na odcinku od ul. Paderewskiego do ul. Budzysza Wosia w Szczecinie wraz z przebudową oświetlenia”. Trwa weryfikacja otrzymanych dokumentów.

przewiń do góry