×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Prace na ulicy Gdańskiej

opublikowano: 23.09.2016 11:48 · zmodyfikowano: 15.10.2016 18:09 · wiadomość archiwalna

Informujemy, że w poniedziałek 26 września o godzinie 19:00 rozpocznie się remont nawierzchni na ulicy Gdańskiej. Pracami objęty będzie odcinek od Mostu Portowego do ulicy Pieszej (wyjazd z miasta) oraz od wysokości wjazdu na Trasę Zamkową do Mostu Portowego (wjazd do miasta). Wszystkie roboty przeprowadzone zostaną w godzinach nocnych i wieczornych, po jednej nitce, tak aby utrudnienia dla kierowców były jak najmniejsze.

Remont nawierzchni obejmie frezowanie, regulację infrastruktury podziemnej i ułożenie kolejnych warstw. Prace w ramach bieżącego utrzymania dróg potrwają około 2-3 tygodni, w zależności od warunków atmosferycznych. Ruch samochodowy będzie odbywał się normalnie z czasowymi utrudnieniami w nocy i wieczorem na czas prowadzenia robót.

Jednocześnie informujemy, że od poniedziałku umożliwiona będzie pełna przejezdność na ulicy Floriana Krygiera. Prace prowadzone będą już tylko na poboczu.

Prosimy kierowców o szczególną uwagę. Za utrudnienia przepraszamy.

przewiń do góry