przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Po majówce rozpoczynamy wymianę nawierzchni — na pierwszy ogień ulica Gryfińska

opublikowano: 30.04.2018 13:07 · zmodyfikowano: 30.04.2018 16:23 · wiadomość archiwalna

Pogoda sprzyja, a temperatury są coraz wyższe, dlatego rozpoczynamy prace związane z wymianą nawierzchni. Po weekendzie majowym kierowcy mogą spodziewać się utrudnień na ulicy Gryfińskiej.

Od 6 maja na ulicy Gryfińskiej prowadzone będą roboty drogowe polegające na wymianie nawierzchni bitumicznej w godzinach wieczornych i nocnych (18:00-6:00). Prace rozpoczną się po godzinie 21:00. Remontem objęty będzie odcinek od ulicy Struga do wiaduktu na ulicy Batalionów Chłopskich. W ramach prac planowane jest frezowanie nawierzchni, regulacja infrastruktury podziemnej, ułożenie warstwy wiążącej, siatki szklano-węglowej, która pozwoli na dłuższe użytkowanie nawierzchni i zminimalizuje jej pęknięcia oraz warstwy ścieralnej. Ulica będzie przejezdna, jednak utrudnień można spodziewać się na przykład ze względu na odkryte urządzenia podziemne. Prace będą trwały około tygodnia, w zależności od warunków atmosferycznych.

Następnie wymiana nawierzchni planowana jest na ul. Kaszubskiej, Jana z Kolna i 26 Kwietnia. Drogowców spotkamy w tym roku również między innymi na ulicy Leszczynowej, alei Bohaterów Warszawy, ulicy Sikorskiego, Cyryla i Metodego, Gdańskiej, Rydla i Szosie Stargardzkiej. Prace prowadzone będą w taki sposób, aby uciążliwość dla kierowców była jak najmniejsza, tam gdzie to możliwe w nocy i po szczycie komunikacyjnym. Remontowane będą najbardziej zniszczone odcinki ulic.

Trwa bieżące łatanie dziur, które pojawiły się na naszych drogach. Na ulicach Szczecina można spotkać kilka brygad pracujących na dwie zmiany. Usuwane są wszystkie zgłoszone ubytki dlatego przypominamy kierowcom numer telefonu, pod którym można informować o dziurach — tel. 91 48 00 401.

Prace wykona firma Strabag w ramach zawartej umowy na bieżące utrzymanie dróg.

przewiń do góry