przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Uwaga na drogowców

opublikowano: 08.05.2018 11:06 · zmodyfikowano: 08.05.2018 16:39 · wiadomość archiwalna

Kończą się prace na ulicy Gryfińskiej, do końca tygodnia kierowcy będą jeździć po nowej nawierzchni. Kolejne roboty zaplanowane są na 10 i 11 maja na ulicy Kaszubskiej.

Od 10 maja na ulicy Kaszubskiej, na odcinku najbardziej zniszczonym — od ul. Drzymały do Narutowicza, prowadzone będą roboty drogowe polegające na wymianie nawierzchni bitumicznej, w godzinach wieczornych i nocnych (18:00-6:00). Ulica będzie przejezdna, jednak utrudnień można spodziewać się na przykład ze względu na odkryte urządzenia podziemne. Kierowców prosimy o szczególna uwagę.

Następnie wymiana nawierzchni planowana jest na ulicach Jana z Kolna i 26 Kwietnia. Drogowców spotkamy w tym roku również między innymi na ulicy Leszczynowej, alei Bohaterów Warszawy, ulicy Sikorskiego, Cyryla i Metodego, Gdańskiej, Rydla i Szosie Stargardzkiej. Prace prowadzone będą w taki sposób, aby uciążliwość dla kierowców była jak najmniejsza, tam gdzie to możliwe w nocy i po szczycie komunikacyjnym. Remontowane będą najbardziej zniszczone odcinki ulic.

Trwa bieżące łatanie dziur, które pojawiły się na naszych drogach. Na ulicach Szczecina można spotkać kilka brygad pracujących na dwie zmiany. Usuwane są wszystkie zgłoszone ubytki, dlatego przypominamy kierowcom numer telefonu, pod którym można informować o dziurach - tel. 91 48 00 401.

Prace wykona firma Strabag w ramach zawartej umowy na bieżące utrzymanie dróg.

przewiń do góry