przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej 11-14 maja

opublikowano: 11.05.2018 09:18 · zmodyfikowano: 12.05.2018 23:47 · wiadomość archiwalna

Przypominamy o utrudnieniach w ruchu w związku z weekendowymi wydarzeniami. Apelujemy do kierowców o ostrożność w rejonie wydarzeń, a pasażerów zachęcamy do wcześniejszego przygotowania się do podróży.

Jak zawsze przy okazji atrakcji przygotowanych dla mieszkańców Szczecina i turystów apelujemy do kierowców o ostrożność w rejonie wydarzeń, a pasażerów zachęcamy do wcześniejszego przygotowania się do podróży.

Piknik nad Odrą 2018

Będzie się odbywał na terenie ul. Wały Chrobrego i ul. Jana z Kolna w dniach 12-13 maja. W związku z tym nastąpi zmiana trasy na linii tramwajowej 6 oraz linii autobusowych 70 i 526. Zmiana trasy linii nastąpi dnia 11 maja od godz. 17:00 do dnia 14 maja do godz. 4:30.

Komunikacja miejska

Organizacja ruchu

Od 11 maja od godz. 17:00 do 14 maja do godz. 4:30 wyłączone z ruchu będą ulice: Komandorska (na odcinku od Hotelu Focus do ul. Jana z Kolna), Admiralska (na odcinku od ul. Jarowita do ul. Jana z Kolna), Jana z Kolna (na odcinku od ul. Kapitańskiej do ul. Bulwar Piastowski, na wysokości Trasy Zamkowej), Jana z Kolna (na odcinku od mostu Długiego do ulicy Kapitańskiej), zjazd z Trasy Zamkowej (na kierunku od pl. Żołnierza Polskiego do ul. Jana z Kolna). Pomiędzy ulicą Dubois a ulicą Kapitańską możliwy będzie wjazd dla pojazdów dojeżdżających do posesji. W ciągu ulicy Storrady zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy.

Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Dubois, Parkową, Malczewskiego, Matejki, pl. Żołnierza Polskiego, Trasą Zamkową.

Piknik Skandynawski 2018

Od 12 maja od godz. 5:00 do 13 maja do godz. 23:00 wyłączony z ruchu będzie pl. Żołnierza Polskiego (odcinek ścieżki rowerowej wraz z lewym pasem jezdni, przyległym do alei Kwiatowej i parking przy Sądzie Okręgowym) oraz pl. Lotników.

Gryf Maraton 2018

Przejazd planowany jest 13 maja od godz. 8:00 do 16:00 następującą trasą: od ulicy Czerwonej (przy SP 74) w kierunku Dębów Krzywoustego, następnie ulicą Chłopską do Puszczy Bukowej, ulicami Świętochowskiego, Agnieszki i powrót Czerwoną. Kolejne przejazdy odbędą się 10.06, 2.09 i 30.09.

Procesje Fatimskie

Procesja zaplanowana jest 13 maja od godz. 18:40 do 19:30 następującą trasą: Kościół św. Józefa, ul. Połabska, Boczna, Starkiewicza, Grudziądzka, św. Józefa, Połabska.

powiązane linie: 6, 16, 70, 526

przewiń do góry