przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Kolejna ulica zyska nową nawierzchnię

opublikowano: 11.05.2018 13:27 · zmodyfikowano: 13.05.2018 21:10 · wiadomość archiwalna

Roboty drogowe idą pełną parą. Ulica Gryfińska, Kaszubska, a niebawem także Jana z Kolna zyska nową nawierzchnię. Drogowcy rozpoczną roboty w najbliższy poniedziałek wieczorem.

Remontem objęta zostanie ulica Jana z Kolna, nitka od strony wody (odcinek ulicy Szarotki do Kapitanatu) oraz Nabrzeże Wieleckie (od Komandorskiej do przejazdu tramwajowego). W ramach prac planowane jest frezowanie nawierzchni, regulacja infrastruktury podziemnej, ułożenie warstwy wiążącej, siatki szklano-węglowej, która pozwoli na dłuższe użytkowanie nawierzchni i zminimalizuje jej pęknięcia oraz warstwy ścieralnej. Ulica będzie przejezdna, jednak utrudnień można spodziewać się na przykład ze względu na odkryte urządzenia podziemne.

Roboty prowadzone będą w godzinach wieczornych i nocnych od 18:00-6:00, rozpoczną się w poniedziałek wieczorem i potrwają około 2 tygodni.

przewiń do góry