przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Brama Portowa z sekundnikami

opublikowano: 14.05.2018 10:13 · zmodyfikowano: 14.05.2018 10:18 · wiadomość archiwalna

25 kolejnych urządzeń, które wyświetlają czas światła zielonego pojawiło się w naszym mieście, tym razem na Bramie Portowej. Z nowego rozwiązania kierowcy będą korzystali od poniedziałkowego popołudnia.

W rejonie skrzyżowania w najbliższych dniach będą trwały prace związane z rozbudową sterownika sygnalizacji świetlnej. Docelowo liczniki będą działały w godzinach 4:30-23:00.

Dzięki wyświetlaczom czasu światła kierowcy wiedzą, kiedy włączy się światło czerwone lub ile czasu będą jeszcze czekać na zielone. Urządzenia montowane są w naszym mieście od kilku lat i cieszą się dobrą opinią wśród kierowców i pieszych.

W Szczecinie liczniki czasu światła można teraz spotkać na 40 skrzyżowaniach, łącznie urządzeń jest 284.

przewiń do góry