×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Drogowcy na kolejnej ulicy

opublikowano: 15.05.2018 13:02 · zmodyfikowano: 21.05.2018 10:42 · wiadomość archiwalna

W najbliższą środę wieczorem drogowcy rozpoczną prace w kolejnym miejscu. Utrudnień można spodziewać się po godzinie 18:00 na ulicy 26 Kwietnia. Robotami objęty zostanie odcinek od alei Bohaterów Warszawy do ulicy Derdowskiego. Powierzchnia wymiany nawierzchni tym razem to 17000 metrów kwadratowych.

W ramach prac wykonane zostanie frezowanie nawierzchni, regulacja infrastruktury podziemnej, ułożenie warstwy wiążącej, siatki szklano-węglowej, która pozwoli na dłuższe użytkowanie nawierzchni i zminimalizuje jej pęknięcia oraz warstwy ścieralnej. Ulica będzie przejezdna, jednak utrudnień można spodziewać się na przykład ze względu na odkryte urządzenia podziemne.

Roboty prowadzone będą w godzinach wieczornych i nocnych od 18:00 do 6:00, rozpoczną się w środę wieczorem i potrwają około 3 tygodni.

Przypominamy, że prace trwają także na ulicy Jana z Kolna (odcinek ulicy Szarotki do Kapitanatu) oraz Nabrzeże Wieleckie (od Komandorskiej do przejazdu tramwajowego).

Prace będą prowadzone przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. Prosimy kierowców o szczególną uwagę.

przewiń do góry