przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Coraz jaśniej w Szczecinie

opublikowano: 25.05.2018 09:26 · wiadomość archiwalna

Jaśniej robi się na kolejnych ulicach w Szczecinie. Zakończyły się prace na ulicy Potok, trwają roboty na ulicy Puckiej, od Elbląskiej do Tczewskiej i czekamy na rozstrzygnięcie innych przetargów, po których oświetlone zostaną następne rejony naszego miasta.

Na ulicy Potok pojawiło się 30 opraw typu LED, zamontowano nowe słupy i szafę oświetleniową. Prace przeprowadzała firma PHU VOTUM S.C. za kwotę 298 410,92 zł brutto.

W połowie maja nastąpiło przekazanie placu budowy dla zadania „Przebudowa ul. Puckiej w Szczecinie polegająca na budowie oświetlenia ulicznego LED na odcinku od ulicy Elbląskiej do ulicy Tczewskiej wraz z wymianą istniejących punktów świetlnych”. Przewidziany termin zakończenia prac zgodnie z umową to koniec lipca. W ramach zadania pojawi się 8 punktów świetlnych.

Dodatkowo trwa procedura przetargowa dla zadań obejmujących budowę oświetlenia w ciągu ulicy Tynieckiej oraz Kutrowej. W planach na ten rok są dalsze realizacje zadań, dzięki którym zrobi się jaśniej na ulicach Szczecina.

przewiń do góry