przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Drogowcy nadal w akcji

opublikowano: 30.05.2018 09:00 · zmodyfikowano: 30.05.2018 09:02 · wiadomość archiwalna

Kończą się prace na ulicy Jana z Kolna, pozostało już tylko sprzątanie. Niebawem nie będzie także utrudnień na ulicy 26 Kwietnia. To nie oznacza jednak, że nie spotkamy już drogowców. W przyszłym tygodniu roboty rozpoczną się w alei Powstańców Wielkopolskich.

5 i 6 czerwca w godzinach wieczornych i nocnych drogowców spotkamy w alei Powstańców Wielkopolskich. Nawierzchnia wymieniona będzie na odcinku od wiaduktu kolejowego do placu Szyrockiego. W ramach prac wykonane zostanie frezowanie nawierzchni, regulacja infrastruktury podziemnej, ułożenie warstwy wiążącej, siatki szklano-węglowej, która pozwoli na dłuższe użytkowanie nawierzchni i zminimalizuje jej pęknięcia oraz warstwy ścieralnej. Ulica będzie przejezdna, jednak utrudnień można spodziewać się na przykład ze względu na odkryte urządzenia podziemne.

Drogowców spotkamy w tym roku również między innymi na ulicy Leszczynowej, alei Bohaterów Warszawy, Sikorskiego, Cyryla i Metodego, Gdańskiej, Rydla i Szosie Stargardzkiej. Prace prowadzone będą w taki sposób, aby uciążliwość dla kierowców była jak najmniejsza, tam gdzie to możliwe w nocy i po szczycie komunikacyjnym. Remontowane będą najbardziej zniszczone odcinki ulic.

Trwa także bieżące łatanie dziur. Na ulicach Szczecina można spotkać kilka brygad pracujących na dwie zmiany. Usuwane są wszystkie zgłoszone ubytki dlatego przypominamy kierowcom numer telefonu, pod którym można informować o dziurach — 91 48 00 401.

Prace wykona firma Strabag w ramach zawartej umowy na bieżące utrzymanie dróg.

przewiń do góry