przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Nowe rondo za kilka dni

opublikowano: 25.06.2018 14:03 · zmodyfikowano: 25.06.2018 14:17 · wiadomość archiwalna

Trwają prace drogowe na skrzyżowaniu ulic Walecznych — Mączna — Pszenna. Jest to jednak jedynie wstęp do zmian, które wprowadzone zostaną za kilka dni. Niebawem zniknie problem kierowców, poprawi przepustowość i zwiększy bezpieczeństwo pieszych.

Do środy będą trwały roboty związane z likwidacją wyspy kanalizującej, zmianą przebiegu chodników i przejść dla pieszych na ważnym skrzyżowaniu w Zdrojach. Po ich zakończeniu na skrzyżowaniu ulic Walecznych — Mączna — Pszenna powstanie rondo o średnicy zewnętrznej 12 m i wyspie wewnętrznej 5 m. Dzięki temu rozwiązaniu zwiększy się płynność ruchu, bezpieczeństwo kierowców i pieszych. Dzisiaj kierowcy jadący z ulicy Mącznej mają trudności w wjazdem na główną ulicę, po zmianach ten problem zniknie.

Nowe rozwiązanie powinno być wprowadzone w drugiej połowie tygodnia, w zależności od warunków atmosferycznych.

przewiń do góry