przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Drogowcy w ofensywie

opublikowano: 29.06.2018 09:35 · zmodyfikowano: 29.06.2018 09:37 · wiadomość archiwalna

Zgodnie z zapowiedziami wakacje to czas bardzo intensywnych prac drogowców. W tej chwili remontowane są ulice Cyryla i Metodego, Sikorskiego i aleja Bohaterów Warszawy, a w przyszłym tygodniu wymiana nawierzchni rozpocznie się w kolejnych miejscach.

Przed wakacjami drogowcy wyremontowali pięć ulic, trwają prace na trzech kolejnych, a to jeszcze nie koniec. W poniedziałek 2 lipca drogowcy rozpoczną prace na ulicy Rydla, a w środę 4 lipca na Batalionów Chłopskich (odcinek od Sanatoryjnej do wiaduktu). W ramach prac wykonane zostanie frezowanie nawierzchni, regulacja infrastruktury podziemnej, ułożenie warstwy wiążącej, siatki szklano-węglowej, która pozwoli na dłuższe użytkowanie nawierzchni i zminimalizuje jej pęknięcia oraz warstwy ścieralnej. Ulice będą przejezdne, jednak utrudnień można spodziewać się na przykład ze względu na odkryte urządzenia podziemne. Prace, które rozpoczną się w przyszły tygodniu będą trwały do około 20 lipca.

przewiń do góry