przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Otwarcie łącznicy

opublikowano: 29.06.2018 11:06 · wiadomość archiwalna

W najbliższy weekend kierowcy wjeżdżający do miasta poczują zdecydowaną ulgę. W sobotę około południa otwarty zostanie zjazd z Trasy Zamkowej w ulicę Jana z Kolna.

W zależności od miejsca przeprawy trwają roboty etapu II związane z wykonaniem warstwy wyrównawczej oraz prace rozbiórkowe nawierzchni bitumicznej. Dodatkowo wykonawca szaluje i zbroi gzymsy oraz przygotowuje się do montażu dylatacji.

Przypominamy, że remontowany fragment ma ponad 2 kilometry długości i w zależności od etapu prac poruszamy się nitkami jezdni naprzemiennie, dlatego apelujemy do kierowców o szczególną uwagę i stosowanie się do przygotowanego oznakowania.

przewiń do góry