przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Start przebudowy drugiej części ulicy Wiosennej

opublikowano: 29.06.2018 12:43 · zmodyfikowano: 02.07.2018 14:20 · wiadomość archiwalna

Już za kilka miesięcy zniknie zmora kierowców, jaką są „kocie łby” na niewyremontowanej jeszcze części ulicy Wiosennej. W najbliższy poniedziałek startują prace, które poprawią komfort i bezpieczeństwo kierowców i pieszych oraz skomunikowanie prawobrzeżnych osiedli.

W poniedziałek po porannym szczycie komunikacyjnym zamknięta dla ruchu zostanie ulica Wiosenna na odcinku od przejazdu kolejowego do ulicy Gryfińskiej. Zakres robót, które się rozpoczną obejmie przebudowę jezdni, uzbrojenia, chodników, budowę zjazdów indywidualnych i publicznych, wprowadzenie stałej organizacji ruchu. Dzięki tym pracom poprawione zostanie połączenie na odcinku północ-południe pomiędzy osiedlami: Dąbie, Słoneczne, Majowe i Bukowe. Dodatkowo mieszkańcom Dąbia łatwiej będzie dojechać do wyremontowanej kilka lat temu ulicy Struga. Lepszy będzie także dostęp terenów rekreacyjno-sportowych nad jeziorem Dąbie.

Zadanie „Przebudowa z rozbudową ulicy Wiosennej w Szczecinie — etap II” wykonywane jest w formule zaprojektuj i zbuduj. Wykonawcą robót jest Elbud s.c. Jarosław Sajewicz, Elżbieta Tomasiak, a koszt inwestycji to 2 339 460,00 zł brutto. Umowa powinna być zrealizowana do 30.11.2018.

przewiń do góry