przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Drogowcy w ofensywie

opublikowano: 03.07.2018 10:29 · zmodyfikowano: 30.07.2018 12:02 · wiadomość archiwalna

Drogowcy prowadzą prace w różnych miejscach w mieście. Prosimy kierowców o zapoznanie się z miejscami, w których w związku z tym mogą pojawić się utrudnienia w ruchu.

Zgodnie z zapowiedziami wakacje to czas bardzo intensywnych prac drogowców. Prace w ramach bieżącego utrzymania dróg prowadzone są aktualnie w następujących miejscach:

W ramach prac wykonane zostanie frezowanie nawierzchni, regulacja infrastruktury podziemnej, ułożenie warstwy wiążącej, siatki szklano-węglowej, która pozwoli na dłuższe użytkowanie nawierzchni i zminimalizuje jej pęknięcia oraz warstwy ścieralnej. Ulice będą przejezdne, jednak utrudnień można spodziewać się na przykład ze względu na odkryte urządzenia podziemne. Wyjątkiem może być ulica Batalionów Chłopskich, na której w razie konieczności ustawiona zostanie sygnalizacja świetlna.

Prace, które rozpoczną się w tym tygodniu będą trwały do 20 lipca.

przewiń do góry