przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Nowy przystanek koło parkingu

opublikowano: 29.08.2018 12:32 · zmodyfikowano: 29.08.2018 12:36 · wiadomość archiwalna

Od początku września dla kierowców pozostawiających swoje samochody przy parkingu Park and Ride na ulicy Hangarowej pojawi się nowe udogodnienie. Uruchomiony zostaje dodatkowy przystanek, tym razem autobusowy, na którym będą zatrzymywały się linie pospieszne.

Do tej pory można było korzystać z przystanku tramwajowego „Hangarowa”, z którego nawet co 3 minuty odjeżdżają tramwaje linii 2, 7 i 8, szybko i bezkolizyjnie dowożąc pasażerów do centrum miasta. Od 1 września do dyspozycji kierowców będą także linie A, B, G, 93, 531 i 532, odjeżdżające z nowego przystanku zlokalizowanego tuż przy parkingu. Dla linii A, B i G zostanie także uruchomiony istniejący przystanek w przeciwnym kierunku. Komunikacja miejska koło parkingu będzie zatrzymywała się na żądanie pasażerów.

powiązane linie: 93, A, B, G, 531, 532

przewiń do góry