przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Bezpłatne przejazdy na czas zamknięcia Trasy Zamkowej

opublikowano: 12.09.2018 12:08 · zmodyfikowano: 14.09.2018 10:03 · wiadomość archiwalna

Pasażerowie linii łączących prawo- i lewobrzeże nie będą musieli kasować biletów w piątek, sobotę, niedzielę i poniedziałek. Przypominamy, że nitka wjazdowa do miasta będzie niedostępna dla samochodów od piątkowego wieczora do wczesnych godzin porannych w poniedziałek.

Od 14 do 17 września nie będzie trzeba kasować biletów na liniach 2, 7, 8, 61, A, B, C, G, H, 522, 531 i 532. Radni zgodzili się na propozycję ZDiTM o zwolnieniu z opłat za przejazd na czas całkowitego zamknięcia nitki wjazdowej do miasta na Trasie Zamkowej. 

Uruchomiliśmy także umowę z koleją. Daje ona możliwość podróżowania z biletami okresowymi komunikacji miejskiej pociągami Regio, w granicach administracyjnych miasta. Bez biletów pociągami mogą podróżować także pasażerowie, którzy mają darmowe przejazdy w Szczecinie.

Trwają ostatnie prace na samym obiekcie. W związku z tym od 11 do 14 września w godzinach 20:00-5:30 nastąpi zawężenie Trasy Zamkowej (nitki wjazdowej) do jednego pasa.

Całkowite zamknięcie obiektu (nitki wjazdowej) planowane jest na piątek 14 września na godzinę 22:00. Kierowcy będą mieli do dyspozycji wszystkie pasy, ze świeżo ułożoną nawierzchnią od poniedziałkowego poranka 17 września. Informujemy również, że w nocy z 17 na 18 września planowane jest asfaltowanie zjazdu w ulicę Jana z Kolna.

Na czas utrudnień z przejazdem apelujemy do kierowców o korzystanie z komunikacji miejskiej. Ułatwieniem dla kierowców chcących pozostawić swój samochód na parkingu przy ulicy Hangarowej jest utworzenie nowego przystanku. Linie A, B, G, 93, 531 i 532 zatrzymują się tuż przy parkingu. Do centrum można sprawnie i bez korków dojechać także tramwajami linii 2, 7, 8.

To już ostatnie duże utrudnienia związane z remontem Trasy Zamkowej, która liczy ponad 2 km. Przypominamy, że prace obejmują odnowienie obiektu oraz elementów jego wyposażenia, przebudowę oświetlenia, remont kanalizacji deszczowej, naprawę powierzchni betonowych i stalowych, zabezpieczenia antykorozyjnego, wykonanie chodników, poprawę infrastruktury rowerowej, modernizację oznakowania nawigacyjnego.

Za utrudnienia związane z remontem Trasy Zamkowej przepraszamy.

przewiń do góry