×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Jaśniej na Nehringa

opublikowano: 14.09.2018 13:55 · wiadomość archiwalna

Już dzisiaj wieczorem jaśniej zrobi się na ulicy Nehringa. Chociaż trwają jeszcze prace firmy Strabag, to oświetlenie zostanie uruchomione w piątek wieczorem, żeby poprawić bezpieczeństwo pieszych i kierowców.

Nowe oświetlenie i wyczekiwany przez pieszych chodnik pojawi się jeszcze w tym roku na ulicy Nehringa na odcinku od Pokoju do Golęcińskiej. W ramach zadania rozebrany został istniejący chodnik po prawej stronie ulicy Nehringa na odcinku około 390 m (od ul. Szosa Polska do wysokości Rodzinnych Ogrodów Działkowych) i zbudowany będzie nowy (od ulicy Pokoju do Golęcińskiej). Długość nowego ciągu pieszego to 1438 mb. Pracami objęte będą również zjazdy, pojawią się nowe kosze na śmieci, barierki poprawiające bezpieczeństwo pieszych i, co najważniejsze, energooszczędne oświetlenie. Jaśniej od dzisiaj będzie dzięki 22 nowym lampom, a dalsze roboty zakończą się za kilka tygodni.

W postępowaniu za najkorzystniejszą uznano ofertę firmy Strabag sp. z o.o., która zaproponowała wykonanie prac za 1 364 718,37 zł brutto.

przewiń do góry