przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Nowy chodnik i oświetlenie na Nehringa

opublikowano: 17.10.2018 14:29 · wiadomość archiwalna

Z nowych chodników i oświetlenia mogą już korzystać piesi na ulicy Nehringa. Zakończyły się prace, które poprawiły bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego w tej okolicy.

Nowe oświetlenie i wyczekiwany przez pieszych chodnik pojawił się na ulicy Nehringa na odcinku od Pokoju do Golęcińskiej. W ramach zadania rozebrany został istniejący chodnik po prawej stronie ulicy Nehringa na odcinku około 390 m (od ul. Szosa Polska do wysokości Rodzinnych Ogrodów Działkowych) i zbudowany jest nowy (od ulicy Pokoju do Golęcińskiej). Długość nowego ciągu pieszego to 1438 mb. Pracami objęte były również zjazdy, pojawiły się nowe kosze na śmieci, barierki poprawiające bezpieczeństwo pieszych i, co najważniejsze, energooszczędne oświetlenie. Jaśniej jest dzięki 22 nowym lampom.

W postępowaniu za najkorzystniejszą uznano ofertę firmy Strabag sp. z o.o., która zaproponowała wykonanie prac za 1 364 718,37 zł brutto.

przewiń do góry