×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Usuwanie usterek na ulicy Mickiewicza

opublikowano: 30.10.2018 10:21 · zmodyfikowano: 30.10.2018 11:08 · wiadomość archiwalna

W najbliższych dniach kierowcy muszą spodziewać się utrudnień na ulicy Mickiewicza w okolicy rynku Pogodno. Wykonawca rozpoczął usuwanie usterek ujawnionych podczas procedury odbiorowej zadania „Poprawa bezpieczeństwa pieszych w ciągu ul. Mickiewicza w Szczecinie”.

Korekcie będą poddane między innymi najazdy wyniesionej rampy oraz oznakowanie w rejonie prowadzonej inwestycji. W związku z tym kierowcy będą mieli do dyspozycji po jednym pasie w każdą stronę.

Przypominamy, że na przejściach dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Grzegorza z Sanoka w ostatnich latach dochodziło do groźnych wypadków z udziałem pieszych — do większości z nich na skutek nieprawidłowego działania kierowców. Wyprzedzanie lub omijanie pojazdów bezpośrednio przed przejściem, w sytuacji gdy jeden z pojazdów zatrzymuje się lub wyraźnie zwalnia przed przejściem, aby umożliwić pieszemu wejście lub przejście przez jezdnię — takie zachowanie kierowców można było zauważyć każdego dnia.

W ramach prac skrzyżowanie ulic Mickiewicza — Grzegorza z Sanoka zostało wykonane jako wyniesione. Jezdnie ulicy Mickiewicza przy skrzyżowaniu z ulicą Grzegorza z Sanoka zostały zawężone, a chodnik pomiędzy jezdniami a torowiskiem tramwajowym poszerzony.

Roboty związane z usuwaniem usterek powinny zakończyć się do 8.11.

przewiń do góry