×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Utrudnienia na ulicy Klonowica

opublikowano: 29.11.2018 12:44 · zmodyfikowano: 30.11.2018 14:55 · wiadomość archiwalna

W poniedziałek rozpocznie się frezowanie na kolejnej ulicy. Tym razem remontowana będzie Klonowica — odcinek od skrzyżowania z ulicą Wernyhory do ulicy Żołnierskiej. W związku z tym zmieni się lekko trasa autobusu linii 60.

Roboty prowadzone będą w ciągu dnia i potrwają około tygodnia, w zależności od warunków atmosferycznych. W ramach prac wykonane zostanie frezowanie nawierzchni, regulacja infrastruktury podziemnej, ułożenie warstwy wiążącej, siatki szklano-węglowej, która pozwoli na dłuższe użytkowanie nawierzchni i zminimalizuje jej pęknięcia oraz warstwy ścieralnej.

W związku z wymianą nawierzchni w ciągu ul. Klonowica od 4 do 7 grudnia zmieniona zostanie trasa autobusów linii 60 jadących w kierunku Stoczni Szczecińskiej.

Od pętli „Krzekowo” autobusy pojadą objazdem ul. Żołnierską i Wernyhory (tak jak kursują autobusy w kierunku pętli „Cukrowa”).

Pojazdy ominą nieczynne na czas prac przystanki zlokalizowane w ciągu ul. Klonowica: „Krzekowo” i „Klonowica Zajezdnia”.

Wyznaczone zostały przystanki zastępcze:

Trasy autobusów linii 74 i 105 oraz komunikacji nocnej nie zmienią się.

powiązane linie: 60

przewiń do góry