×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Szansa na kolejne elektryczne samochody

opublikowano: 03.01.2019 12:06 · zmodyfikowano: 03.01.2019 12:15 · wiadomość archiwalna

Dwie firmy zgłosiły się do przetargu zakup i dostawę czterech fabrycznie nowych samochodów osobowych o napędzie w 100% elektrycznym wraz z akumulatorami. To kolejne ekologiczne pojazdy, które mają się pojawić w naszym mieście.

Według specyfikacji technicznej auta mają być o napędzie w 100% elektrycznym, rok produkcji to 2018-2019, liczba miejsc 4–5, liczba drzwi 5, zasilane akumulatorem o pojemności min. 40 kWh, ładowane z gniazda „domowego” w standardzie z sieci jednofazowych 230 V, 16 A (ładowanie standardowe) oraz z gniazda ładowarki szybkiej i publicznych terminalów ładowania (ładowanie szybkie).

W warunkach mieszanej jazdy, na jednym ładowaniu w temperaturze otoczenia 10 °C – 20 °C zasięg ma być nie mniejszy niż 290 km.

Dodatkowo wykonawca musi udzielić na przedmiot umowy minimum:

Jednostki miejskie dysponują już elektrycznymi samochodami. W lipcu 2017 roku zakupione zostały 2 Nissany Leaf, z których korzystają pracownicy ZDiTM, 2 przekazane zostały do innych jednostek miasta. Następnie w grudniu w Szczecinie pojawiły się Nissany ME0, 1 dla ZDiTM i 3 dla innych jednostek.

Informacja z otwarcia ofert

Przed otwarciem ofert Zamawiający podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie ww. zamówienia: 535 874,00 zł brutto.

Trwa analiza dokumentów i możliwości finansowych jednostki. Wykonawca będzie miał na dostawę 60 dni od momentu podpisania umowy.

przewiń do góry