×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

W ZDiTM sprawę załatwisz szybciej i wygodniej

opublikowano: 12.03.2019 14:42 · zmodyfikowano: 12.03.2019 14:44 · wiadomość archiwalna

W najbliższych dniach poprawi się komfort osób, które mają do załatwienia sprawy w Zarządzie Dróg i Transportu Miejskiego. Zakończył się remont BOI, po którym do dyspozycji mieszkańców będą dwa stanowiska bezpośredniej obsługi i obszerny hol z miejscem do wypełnienia wniosku.

Do tej pory w BOI do dyspozycji mieszkańców Szczecina było jedno okienko i mały stolik w niewielkim holu. Po zmianach bardziej komfortowo będzie można załatwić wszelkie formalności i uzupełnić ewentualne dokumenty. Nowe stanowiska są zarówno dla osób obsługiwanych bezpośrednio, jak i oczekujących na swoją kolej. Nowością jest również miejsce dla osób niepełnosprawnych, które do tej pory mogły mieć problem z dostępem do okienka.

Panie w Biurze Obsługi Interesantów obierają każdego dnia setki telefonów i przyjmują około 120 pism. Do tego dochodzi także pomoc bezpośrednia osobom, które przychodzą osobiście w ZDiTM. Przyjęcie wniosku, pomoc w jego wypełnieniu, udzielenie informacji — to tylko część obowiązków BOI. Po zmianach wzrośnie komfort i wydajność pracowników działu obsługi interesantów, ale przede wszystkim petenci będą mogli szybciej i wygodniej załatwić swoją sprawę, ponieważ do obsługi bezpośredniej oddelegowane zostaną dwie, a nie jedna jak do tej pory, osoba.

Przypominamy, że Biuro Obsługi Interesantów czynne jest w dni robocze w godzinach 7:30–15:30.

przewiń do góry