×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Nowe tablice w ramach SIM

opublikowano: 08.05.2019 11:30 · zmodyfikowano: 08.05.2019 11:32 · wiadomość archiwalna

261 nowych tablic ulicowych pojawi się jeszcze w tym roku na prawobrzeżu. Kolejne elementy w ramach Systemu Informacji Miejskiej zostaną ustawione w Dąbiu i na Słonecznym.

Ujednolicenie tablic poprawia ład wizualny w naszym mieście. Kolory zielony i niebieski jednoznacznie kojarzą się ze Szczecinem, a wprowadzanie kolejnych spójnych elementów wpływa na jakość przestrzeni publicznej. Do końca 2018 roku wymieniono 5720 tablic z nazwami ulic na całym lewobrzeżu oraz na prawobrzeżu w osiedlach Żydowce-Klucz, Podjuchy, Zdroje oraz częściowo na Słonecznym.

Do przetargu na wykonawcę zadania związanego z montażem kolejnych elementów w ramach SIM zgłosiły się dwie firmy. Otwarcie ofert nastąpiło 8 maja.

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego na to zadanie zamierza przeznaczyć 241 598, 02 zł. Trwa weryfikacja złożonych dokumentów.

Podstawowymi elementami tworzącymi SIM są:

przewiń do góry