×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Światła na Głębokim

opublikowano: 06.06.2019 11:31 · zmodyfikowano: 08.06.2019 21:13 · wiadomość archiwalna

W piątek 7 czerwca o godz. 21 wprowadzone zostały zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu al. Wojska Polskiego z ul. Zegadłowicza, Miodową, i Kupczyka, związane z włączeniem sygnalizacji świetlnej.

Ze skrzyżowania zniknęło minirondo, wprowadzone tam na okres jesienno-zimowy i ponownie włączona została sygnalizacja świetlna. Ma to związek ze zwiększonym ruchem pieszych i rowerzystów w tym rejonie w okresie letnim.

Jednocześnie, aby zwiększyć przepustowość skrzyżowania dla samochodów, w ramach wprowadzanych zmian nastąpiła dodatkowa korekta oznakowania poziomego na wlocie ul. Miodowej. Pas ruchu został tam poszerzony tak, aby możliwe było ustawienie pojazdów w dwóch rzędach, odpowiadających dalszemu kierunkowi jazdy — na wprost i w prawo lub w lewo. Dzięki temu pojazdy czekające na wykonanie manewru skrętu w al. Wojska Polskiego nie będą blokować pojazdów zmierzających w stronę ul. Kupczyka i ul. Zegadłowicza. Zmiana ta ma skrócić czas przejazdu od strony ul. Miodowej.

W związku z wprowadzanymi zmianami prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

przewiń do góry