×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Utrudnienia na ulicy Wilczej

opublikowano: 06.06.2019 22:16 · zmodyfikowano: 07.06.2019 14:48 · wiadomość archiwalna

Informujemy, że trwają prace związane z usuwaniem skutków nawałnicy. Ruch na ulicy Wilczej nadal odbywa jedną nitką w kierunku centrum i przez Komuny Paryskiej w kierunku Polic.

Ulewne deszcze, które padały w Szczecinie w czwartek po południu i wieczorem spowodowały spore utrudnienia na ulicach naszego miasta. Komunikacja miejska notowała opóźnienia, a kierowcy stanęli w korkach. Najtrudniejsza sytuacja była na Niebuszewie. W niektórych miejscach skutki nawałnicy są odczuwalne jeszcze w piątek.

Woda wyrządziła spore szkody na ulicy Wilczej. W czwartek służby zabezpieczyły uszkodzoną studnię oraz jezdnię w kierunku centrum, odbyła się również wstępna ocena techniczna skali problemu. Dalsze prace z tym związane oraz naprawy są prowadzone od wczesnych godzin w piątek. 

przewiń do góry