×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Przebudowa ulicy Drozdowej

opublikowano: 17.06.2019 12:36 · zmodyfikowano: 17.06.2019 12:51 · wiadomość archiwalna

W poniedziałek nastąpiło przekazanie placu budowy dla zadania „Rozbudowa i przebudowa drogi, chodnika oraz budowa oświetlenia w ciągu ulicy Drozdowej w Szczecinie”. To oznacza, że w najbliższych dniach rozpoczną się prace, a także utrudnienia związane z robotami.

W ramach prac rozbudowana będzie ulica Drozdowa na odcinku od ulicy Wroniej do skrzyżowania z ulicą Żyzną oraz na odcinku od skrzyżowania z ulicą Żyzną do skrzyżowania z ulicą Szeroką.  Łączna długość projektowanego odcinka to 750 metrów. Roboty przewidują wykonanie  odwodnienia nawierzchni ulicy, budowę chodnika, oświetlenia, wprowadzenie  nowego oznakowania oraz montaż elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Zadanie realizowane jest przez dwóch zamawiających — ZDiTM oraz ZWiK. Wykonawca, firma KRISTONE Krystian Suda, będzie miał na zrealizowanie zadania 7 miesięcy za umowną kwotę 3 567 188,37 zł brutto.

przewiń do góry