×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Nowa nakładka na Ku Słońcu

opublikowano: 08.07.2019 10:35 · zmodyfikowano: 08.07.2019 10:37 · wiadomość archiwalna

W najbliższych dniach kierowcy muszą spodziewać się utrudnień związanych z pracą drogowców na ulicy Ku Słońcu. Na odcinku od alei Piastów do alei Bohaterów Warszawy pojawi się nowa nakładka.

W ramach prac planowane jest frezowanie nawierzchni, regulacja infrastruktury podziemnej, ułożenie warstwy wiążącej, siatki szklano-węglowej, która pozwoli na dłuższe użytkowanie nawierzchni i zminimalizuje jej pęknięcia oraz warstwy ścieralnej. Ulica będzie przejezdna, jednak utrudnień można spodziewać się na przykład ze względu na odkryte urządzenia podziemne. Prace będą trwały od poniedziałku 8 lipca do końca tygodnia i prowadzone będą głównie w nocy.

Prosimy o szczególną ostrożność podczas prowadzenia prac.

przewiń do góry