×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Odnawianie oznakowania poziomego

opublikowano: 19.07.2019 14:33 · zmodyfikowano: 19.07.2019 15:05 · wiadomość archiwalna

Od 22 lipca rozpoczynają się prace związane z odnawianiem oznakowania poziomego na ulicach naszego miasta. Prace prowadzone będą przede wszystkim w nocy, prosimy kierowców o szczególną uwagę, jeśli spotkają pracujących na jezdni drogowców.

Odnawianie oznakowania poziomego jest wykonywanie regularnie wiosną i latem, kiedy temperatura w nocy jest dodatnia, a wilgotność powietrza nie przekracza 80%. W tym roku start robót opóźniał się przez przedłużające się procedury przetargowe i formalności. Umowa na realizację zadania „Wykonanie i utrzymanie oznakowania poziomego ulic miasta Szczecin w roku 2019 r.” podpisana została z VOBEMA POLSKA spółka z o.o. na kwotę 2 mln zł. Wyraźne linie na jezdni pojawią się w pierwszej kolejności w okolicy przejść dla pieszych w centrum miasta, na drogach dużego nasilenia ruchu.

Większość prac będzie wykonywanych w godzinach nocnych, tak aby nie powodować dużych utrudnień w ruchu.

przewiń do góry