×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Libelta — kolejny etap prac

opublikowano: 23.07.2019 14:14 · zmodyfikowano: 28.07.2019 20:03 · wiadomość archiwalna

Kolejny etap prac rozpocznie się na ulicy Libelta. W środę, tj. 24.07.2019 r. firma Elbud będzie układać masę asfaltową na zamkniętym obecnie odcinku ulicy.

Od środy zostanie również zamknięty kolejny odcinek ulicy Libelta od posesji nr 77 do ulicy Budzisza Wosia. W związku z prowadzonymi pracami cała ulica Libelta zostanie wyłączona z ruchu samochodowego, zapewnione zostanie dojście do posesji.

Do tej pory wykonano wcinkę w istniejącą sieć wodociągową oraz ogólnospławną w ulicy Paderewskiego. wykonano prace branży sanitarnej i kanalizacyjnej od ulicy Paderewskiego do posesji nr 77, w kierunku ulicy Budzysza Wosia.

przewiń do góry