×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Prace przy ulicy Chorzowskiej i Chopina, zmiana organizacji ruchu

opublikowano: 02.08.2019 14:14 · zmodyfikowano: 05.08.2019 12:36 · wiadomość archiwalna

Przypominamy, że we wtorek po popołudniowym szczycie komunikacyjnym zmieni się organizacja ruchu na ulicy Chopina i Chorzowskiej. W związku z planowanymi pracami jezdnia zostanie zawężona do jednego pasa, a ruch sterowany będzie za pomocą sygnalizacji.

Prace związane z przebudową muru oporowego oraz chodnika w okolicy przystanku „Junacka” prowadzone będą na odcinku około 30 metrów. W związku z tym wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu. Jezdnia zawężona zostanie do jednego pasa ruchu przy jednoczesnym wprowadzeniu ruchu wahadłowego sterowanego za pomocą sygnalizacji świetlnej. Prędkość pojazdów zostanie ograniczona do 40km/h. Ruch pieszy odbywać się będzie chodnikiem po stronie zachodniej ul. Chopina.

Prace prowadzone będą przez firmę Niwa Szczecin Sp. z o.o. przez około 3 - 4 tygodni, w zależności od warunków atmosferycznych.

przewiń do góry