×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Utrudnienia na ulicy Gdańskiej

opublikowano: 09.08.2019 14:04 · zmodyfikowano: 09.08.2019 14:11 · wiadomość archiwalna

Uwaga kierowcy! Od poniedziałku 12 sierpnia zmieni się organizacja ruchu na ulicy Gdańskiej. Z powodu remontu jezdni zamknięty zostanie lewy pas na odcinku od Basenu Górniczego do mostu Pionierów Miasta Szczecina. Prosimy kierowców o szczególną uwagę.

Pierwszy etap prac związany będzie z budową wpustów na lewym pasie odcinka od Basenu Górniczego do mostu Pionierów Miasta Szczecina. Ta część remontu będzie trwała do 14 sierpnia, tak by na długi weekend przejazd możliwy był wszystkimi nitkami jezdni.

Informujemy również, że od 19 sierpnia wprowadzony zostanie II etap czasowej organizacji ruchu — zamknięty będzie prawy pas, dojazd na estakadę E3 (wyjazd na Dąbie). W tym wypadku roboty zakończą się w połowie września. 

W drugiej połowie września rozpocznie się III etap remontu dojazdu do estakady E3 (zjazd na Dąbie).

W ramach prac planowana jest zmiana pochylenia najazdu nawierzchni w kierunku estakady E3.

przewiń do góry