×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Utrudnienia na al. Jana Pawła II

opublikowano: 22.08.2019 10:20 · wiadomość archiwalna

Informujemy, że w najbliższy poniedziałek rozpoczną się prace drogowe na ulicy Jana Pawła II. Remontem objęty zostanie odcinek pl. Żołnierza Polskiego do pl. Lotników (kierunek plac Grunwaldzki). Prosimy kierowców o szczególną uwagę.

Roboty rozpoczną się 26 sierpnia po popołudniowym szczycie komunikacyjnym i będą trwały do połowy września. W ramach prac planowane jest frezowanie nawierzchni, regulacja infrastruktury podziemnej, ułożenie warstwy wiążącej, siatki szklano-węglowej, która pozwoli na dłuższe użytkowanie nawierzchni i zminimalizuje jej pęknięcia oraz warstwy ścieralnej. Ulica będzie przejezdna, jednak utrudnień można spodziewać się na przykład ze względu na odkryte urządzenia podziemne.

Prace prowadzone będą w taki sposób, aby uciążliwość dla kierowców była jak najmniejsza.

Jednocześnie przypominamy, że trwają prace na ulicy Gdańskiej. Remontowany jest odcinek od ulicy Merkatora do Basenu Górniczego w kierunku prawobrzeża.

przewiń do góry