×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

W poniedziałek zamknięcie zjazdu w kierunku Dąbia i mostu Cłowego

opublikowano: 12.09.2019 12:20 · zmodyfikowano: 12.09.2019 12:22 · wiadomość archiwalna

W związku z planowanym rozpoczęciem kolejnego etapu prac na ulicy Gdańskiej informujemy, że w najbliższy poniedziałek zamknięty zostanie zjazd do mostu Cłowego. Roboty związane są z budową wpustów deszczowych i wymianą nawierzchni.

Organizacja ruchu na ulicy Gdańskiej będzie wprowadzona 16 września w poniedziałek w godzinach porannych. Jadąc od centrum zamknięty będzie zjazd w kierunku mostu Cłowego, Dąbia. Jednocześnie zamknięty będzie prawy pas ruchu w kierunku mostu Pionierów. W związku z powyższym objazd do Portu Szczecin, Dąbia i mostu Cłowego poprowadzony będzie przez ulicę Eskadrową. To wiąże się również z koniecznością wprowadzenia objazdów dla autobusów jadących w kierunku Dąbia:

Prace powinny zakończyć się w połowie października i będą prowadzone przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

powiązane linie: 56, 72, 73, 93, 96, C, H, 522

przewiń do góry