×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Wymiana nawierzchni

opublikowano: 07.10.2019 13:46 · zmodyfikowano: 07.10.2019 17:53 · wiadomość archiwalna

W najbliższy wtorek w godzinach popołudniowych rozpoczną się prace związane z wymianą nawierzchni na ulicy Gdańskiej. Robotami objęte zostaną pozostałe dwa pasy ruchu na odcinku od Basenu Górniczego do dojazdów do mostu Pionierów Miasta Szczecina.

Roboty rozpoczną się 8 października po popołudniowym szczycie komunikacyjnym i zakończą się w drugiej połowie października. W ramach prac planowane jest frezowanie nawierzchni, regulacja infrastruktury podziemnej, ułożenie warstwy wiążącej, siatki szklano-węglowej, która pozwoli na dłuższe użytkowanie nawierzchni i zminimalizuje jej pęknięcia oraz warstwy ścieralnej. Ulica będzie przejezdna, jednak utrudnień można spodziewać się na przykład ze względu na odkryte urządzenia podziemne.

Prace prowadzone będą przy sprzyjających warunkach atmosferycznych w taki sposób, aby uciążliwość dla kierowców była jak najmniejsza.

Jednocześnie informujemy, że prace związane z wymianą nawierzchni w najbliższych dniach rozpoczną się także w innych miejscach — w czwartek wystartuje frezowanie ul. Kostki-Napierskiego, a w najbliższy poniedziałek ulicy Lubczyńskiej (odcinek od Kniewskiej do Kablowej).

przewiń do góry