×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Ostatni etap prac na ulicy Reymonta

opublikowano: 11.10.2019 12:30 · zmodyfikowano: 11.10.2019 12:46 · wiadomość archiwalna

Prace na ulicy Reymonta wchodzą w ostatnią fazę. Do wykonania zostały jeszcze prace brukarskie, a to wiąże się z wprowadzeniem kolejnego etapu czasowej organizacji ruchu. Nowe utrudnienia czekają na kierowców od najbliższego poniedziałku.

Do zabrukowania zostały wyniesione skrzyżowania, które poprawią bezpieczenstwo pieszych w remonotowanej okolicy, plac pomiędzy rynkiem a ulicą Mickiewicza oraz parking wzdłuż rynku. Prowadzone będą także prace kanalizacyjne i te związane z ustawieniem słupków czy wprowadzeniem stałej organizacji ruchu.

W związku z tym w najbliższy poniedziałek o godzinie 9:00 wprowadzony zostanie kolejny etap czasowej organizacji ruchu, który zakłada:

Prosimy kierowców o szczególną uwagę, a okolicznych mieszkańców i użytkowników targowiska o wyrozumiałość.

przewiń do góry