×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej 7 listopada

opublikowano: 05.11.2019 13:29 · zmodyfikowano: 05.11.2019 15:30 · wiadomość archiwalna

W związku z organizacją zgromadzenia w dniu 7 listopada informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu i zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Utrudnienia w ruchu

Zgromadzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i przejdzie ulicami: Grodzką, Mariacką, pl. Żołnierza Polskiego, Zygmunta Starego, Starzyńskiego, Szczerbcową, Wały Chrobrego, Małopolską, pl. św. Piotra i Pawła, Farną, Grodzką.

Zmiany w komunikacji miejskiej

Linia 52 od godziny 9:57 do odwołania będzie kursowała na trasie od Wyszyńskiego przez Bramę Portową — al. Niepodległości, nawrót na pl. Żołnierza Polskiego — Bramę Portową — Wyszyńskiego i dalej po swojej stałej trasie do przystanku „Wyspa Pucka” według obowiązującego rozkładu jazdy. Czasowej likwidacji ulegną przystanki „Tkacka” i „Grodzka”.

Na trasie wyznaczone zostaną dodatkowe przystanki „Brama Portowa” na al. Niepodległości (wspólny z linią 76), „Brama Portowa” (przy kwiaciarkach, wspólny z linią 75) — będzie to przystanek końcowy dla tej linii.

powiązane linie: 52

przewiń do góry