×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Skatepark w przejściu podziemnym

opublikowano: 25.11.2019 14:41 · zmodyfikowano: 25.11.2019 14:42 · wiadomość archiwalna

Za kilka tygodni diametralnie zmieni się przejście podziemne na alei Wyzwolenia. Swoje miejsce znajdą między innymi wielbiciele deskorolek. Niebawem rozpoczną się tam prace związane z montażem specjalnych urządzeń i przeszkód. Przejście podziemne zostało zamknięte w poniedziałek.

Nowy skatepark powinien zacząć funkcjonować jeszcze w grudniu. Prace związane z montażem wszystkich urządzeń zakończą się w połowie miesiąca i wtedy też usunięte zostaną zapory ustawione przy schodach. Do tego czasu przejście na drugą stronę alei Wyzwolenia będzie możliwe jedynie górą.

W ramach porozumienia podpisanego na okres 3 lat pomiędzy Gminą Miasto Szczecin a Stowarzyszeniem Sportowym SWITCH powstanie nowe miejsce dla miłośników ewolucji na rowerach, rolkach i deskorolkach, czynne cały rok i przez całą dobę.

przewiń do góry